Gå til hovedindhold

TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902)

Pris fra 38 krtil 49 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Telesin skærm- og linsebeskyttelsesfilm til GoPro Hero 9 / Hero 10 (GP-FLM-902)
38 kr
Til butik
Telesin skærm- og linsebeskyttelsesfilm til GoPro Hero 9 / Hero 10 (GP-FLM-902) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Telesin
Kategori: Actionkamera tilbehør
Farve: 6
Artikel nr.: GP-FLM-902
EAN: 6972860171364
Varenr.: 7857443
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902)
39 kr
Til butik
TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902) billede

Produktinformation

Få omfattende beskyttelse til dit GoPro sportskamera. Telesin GP-FLM-902-sættet indeholder beskyttelsesfolie til både skærme og linser, som effektivt beskytter dem mod skader. Du behøver heller ikke at bekymre dig om tab af billedkvalitet eller nedsat brug af kameraet - produktet er designet på en sådan måde, at det stadig er muligt at betjene det problemfrit ved berøring.

Produktspecifikationer

Mærke: TELESIN
Kategori: Actionkamera tilbehoer
Artikel nr.: GP-FLM-902
EAN: 6972860171364
Varenr.: 3216175
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Telesin HD skærm- og linsebeskytter til GoPro Hero 9 til 12
49 kr
Til butik
Telesin HD skærm- og linsebeskytter til GoPro Hero 9 til 12 billede

Produktinformation

Giv din GoPro Hero 9 - 12 ekstra beskyttelse med Telesin HD skærm- og linsebeskytter. Det hærdede glas sikrer mod ridser og bevarer touch-følsomhed og billedskarphed. Installationen er hurtig og præcis, uden risiko for bobler. Sæt det på og optag videre m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Telesin
Kategori: Action kamera tilbehør
EAN: 6972860171364
Varenr.: 62153883189619
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Telesin HD skærm- og linsebeskytter til GoPro Hero 9 til 12
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
2Proshop DK39 kr78 krKøb
3Powerbanken.dk49 kr49 krKøb
4Balar49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902)

PriceData har fulgt prisen på TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for TELESIN Screen and lens protective foil Telesin for GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-FLM-902) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202638 kr2 kr (6%)
16. feb. 202636 kr1 kr (3%)
15. feb. 202637 kr1 kr (3%)
6. jan. 202638 kr2 kr (5%)
18. dec. 202540 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret