Gå til hovedindhold

Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102)

Pris fra 40 krtil 48,85 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,85 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TELESIN GP-MNP-102 camera monopod
40 kr
Til butik
TELESIN GP-MNP-102 camera monopod billede

Produktinformation

TELESIN GP-MNP-102 kamera etbensstativ Gul

Produktspecifikationer

Mærke: TELESIN
Kategori: Actionkamera tilbehoer
Artikel nr.: GP-MNP-102
EAN: 6972860176550
Varenr.: 3324089
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102)
48,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK40 kr79 krKøb
2CS MEGASTORE DK48,85 kr87,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102)

PriceData har fulgt prisen på Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102) i 122 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Telesin opdriftsholder til sportskameraer (GP-MNP-102) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202640 kr8 kr (17%)
21. maj 202648 kr13 kr (21%)
23. apr. 202661 kr20 kr (49%)
2. feb. 202641 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret