Gå til hovedindhold

Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort

Teknisk Belysnings IndustriEludstyrEAN: 5711958000671
Pris fra 6,58 krtil 16 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9,42 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6,08 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6.58 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort
6,58 kr
Til butik
Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort billede

Produktinformation

Ø16x22 mm. Polycarbonat.

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør Til Fatninger
EAN: 5711958000671
Varenr.: 15845444223311
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort
6,58 kr
Til butik
Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort billede

Produktinformation

Pinolaflastningen med 10 mm indvendigt gevind i sort er designet til at beskytte kabler og forbindelser ved at aflaste træk og belastning. Fremstillet i robust polycarbonat med dimensionerne Ø16x22 mm sikrer denne aflastning en stabil montering i el-insta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør Til Fatninger
EAN: 5711958000671
Varenr.: 15110287851846
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflastningsnippel sort, med 10mm indvendigt gevind
7,6 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aflastningsnippel sort med 10mm indvendig gevind
16 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort
16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN6,58 kr6,58 krKøb
2EL-NETSALG6,58 kr6,58 krKøb
3WATTOO.DK7,6 kr7,6 krKøb
4CS MEGASTORE DK16 kr55 krKøb
5Proshop DK16 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort

PriceData har fulgt prisen på Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 6 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 12 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7 kr.

Den nuværende pris på 6,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Teknisk Belysnings Industri Pinolaflastning med 10mm indvendig gevind sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20266,58 kr
14. maj 20266,25 kr
7. maj 20266,58 kr
2. maj 20266,4 kr
25. apr. 20266,25 kr
14. apr. 20266,08 kr
13. apr. 20266,25 kr
21. mar. 20266,08 kr
11. mar. 20266,25 kr
10. mar. 20266,58 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret