Gå til hovedindhold

Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min

TefalStrygejernEAN: 3121040092729
Pris fra 165 krtil 239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Virtuo 30 FV2C40E0 Dampstrygejern 2000W Orange Hvid
165 kr
Til butik
Tefal Virtuo 30 FV2C40E0 Dampstrygejern 2000W Orange Hvid billede

Produktinformation

Tefal Virtuo 30 FV2C40E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Easy-Gliding keramik - 2000 W

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: FV2C40E0
EAN: 3121040092729
Varenr.: 1003571764
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Dampstrygejern Virtuo 30 FV2C40E0 - steam iron - sole plate: Easy-Gliding ceramic
165 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min
169 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strygejern med damp - Tefal Virtuo 30, keramisk sål, 2.000 W, fersken/hvid
-29%219 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Virtuo 30 FV2C40E0 Dampstrygejern 2000W Orange Hvid
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strygejern med damp - Tefal Virtuo 30, keramisk sål, 2.000 W, fersken/hvid
-27%239 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK165 kr165 krKøb
2Proshop DK165 kr204 krKøb
3CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Ultrashop229 kr229 krKøb
6Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min

PriceData har fulgt prisen på Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min i 182 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Tefal Virtuo 30 FV2C40E0, Tør & dampstrygejern, Keramisk strygesål, 1,9 m, 120 g/min, Fersken, Hvid, 27 g/min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026165 kr3 kr (2%)
29. maj 2026162 kr6 kr (4%)
28. maj 2026168 kr6 kr (3%)
20. maj 2026174 kr3 kr (2%)
19. maj 2026171 kr4 kr (2%)
16. maj 2026167 kr5 kr (3%)
15. maj 2026162 kr3 kr (2%)
13. maj 2026165 kr10 kr (6%)
12. maj 2026175 kr10 kr (5%)
11. maj 2026185 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret