Gå til hovedindhold

Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne

TefalStrygejernEAN: 3121040071441
Pris fra 659 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 608 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Dampstrygejern FV9844E0 Ultimate Pure
659 kr
Til butik
Tefal Dampstrygejern FV9844E0 Ultimate Pure billede

Produktinformation

Dampstrygejern med automatisk afbrydelse, såleplade: Durilium AirGlide Autoclean, 3200 W, maldiverne

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Strygning
Artikel nr.: FV9844E0
EAN: 3121040071441
Varenr.: 3032784
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Ultimate Pure FV9844E0 Dampstrygejern 3200W Sort Grøn
671 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Iron Tefal Fv9844
677 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strygejern med damp Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - 3.200 W
-5%729 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strygejern med damp Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - 3.200 W
-5%749 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK659 kr698 krKøb
2CompuMail DK671 kr671 krKøb
3CS MEGASTORE DK677 kr716 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne

PriceData har fulgt prisen på Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne i 183 dage. Laveste pris i perioden er 608 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 671 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 632 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Tefal Ultimate Pure FV9844E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 3200 W - maldiverne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026659 kr12 kr (2%)
29. maj 2026671 kr59 kr (10%)
1. maj 2026612 kr23 kr (4%)
24. apr. 2026635 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026633 kr10 kr (2%)
17. apr. 2026623 kr10 kr (2%)
9. apr. 2026613 kr5 kr (1%)
5. apr. 2026608 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026613 kr7 kr (1%)
22. mar. 2026620 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret