Gå til hovedindhold

Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern

TefalToastmaskinerEAN: 3045386363643
Pris fra 489 krtil 649 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 470 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Toastmaskine Snack Collection SW852D12
-14%489 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tefal Toastmaskine Snack Collection SW852D12 billede

Produktinformation

Mere end bare et vaffeljern, 700 W, sort/rustfrit stål. 16 forskellige grill plader. Nem at rengøre - tåler opvaskemaskine, der medfølger de 2 mest populære sæt plader til trekantstoast og belgiske vafler Snack Collection vaffelmaskine - 2 bokssæt. Multifunktion sandwich & vaffelmaskine, som leveres med 2 bokssæt (trekantstoast og belgiske vafler). Med sine 16 samler-bokssæt vil Snack Collection pirre dine smagsløg! Alle bokse med pladesæt leveres med en opskriftsbog for at hjælpe dig med at variere dine retter. Du skal bare skifte pladerne ud og lave dine kulinariske kreationer til glæde for din familie, dine venner og dig selv. Det er meget enkelt at bruge de aftagelige og udskiftelige plader. Pladerne med non-stick belægning kan også stilles i opvaskemaskine, hvad der gør rengøringen nem. Pladerne kan opbevares i deres bokssæt, som passer perfekt ind i dit køkken. Opbevaringen er også nem takket være ledningsopbevaringen.

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Toastmaskine
Artikel nr.: SW852D12
EAN: 3045386363643
Varenr.: 2511337
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tefal SW852D12 Snack Collection - Sandwichtoaster
549 kr
Til butik
Tefal SW852D12 Snack Collection - Sandwichtoaster billede

Produktinformation

Tefal SW852D12 Snack Collection - Sandwichtoaster Tefal Multijern SW852012. Snack Collection. Multifunktionel toaster. Leveres med plader til sandwich/ toast og belgiske vafler samt lille opskriftshæfte. Non-stick belagte plader.

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Diverse køkkenmaskiner
Vægt: 10g
Artikel nr.: 2100636430
EAN: 3045386363643
Varenr.: 9112897
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern
558 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tefal Smörgåsgrill Snack Collection Multi SW852D12 Tefal
-25%591 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Snack collection SW852D12 Sandwichtoaster / vaffeljern
639 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tefal Snack Collection SW852D
649 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Snack collection SW852D12 Sandwichtoaster / vaffeljern
649 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tefal Snack Collection SW852D
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK489 kr528 krKøb
2Homeshop DK549 kr549 krKøb
3CS MEGASTORE DK558 kr597 krKøb
4Teknikproffset DK591 kr660 krKøb
5Ultrashop639 kr639 krKøb
6Kai Berntsen ApS649 kr649 krKøb
7CompuMail DK649 kr649 krKøb
8HvidevareShoppen.dk649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern

PriceData har fulgt prisen på Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern i 132 dage. Laveste pris i perioden er 470 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 542 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Tefal Snack collection SW852D12 - Sandwichtoaster / vaffeljern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026489 kr9,76 kr (2%)
29. maj 2026479,24 kr9,76 kr (2%)
25. maj 2026489 kr3 kr (1%)
24. maj 2026486 kr3 kr (1%)
23. maj 2026489 kr8 kr (2%)
22. maj 2026497 kr10 kr (2%)
20. maj 2026487 kr3 kr (1%)
19. maj 2026490 kr3 kr (1%)
18. maj 2026493 kr3 kr (1%)
17. maj 2026496 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret