Gå til hovedindhold

Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm

TefalKøkkenudstyrEAN: 3045386371587
Pris fra 762 krtil 945 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 762 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal RK8121 Multifunktionelt kogeapparat 750W Premium sølv
762 kr
Til butik
Tefal RK8121 Multifunktionelt kogeapparat 750W Premium sølv billede

Produktinformation

Tefal RK8121 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 750 W - premium sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: RK 8121
EAN: 3045386371587
Varenr.: 991866618
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm
841 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal RK8121 - multifunktionelt kogeapparat - premium Hvid
945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK762 kr762 krKøb
2CS MEGASTORE DK841 kr880 krKøb
3Proshop DK945 kr984 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm

PriceData har fulgt prisen på Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 762 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.037 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 897 kr.

Den nuværende pris på 762 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tefal RK8121, Sølv, Hvid, LCD, 750 W, 325 mm, 445 mm, 282 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026762 kr79 kr (9%)
23. maj 2026841 kr44 kr (5%)
22. maj 2026885 kr47 kr (6%)
10. maj 2026838 kr47 kr (5%)
8. maj 2026885 kr123 kr (16%)
3. maj 2026762 kr76 kr (9%)
25. apr. 2026838 kr47 kr (5%)
22. apr. 2026885 kr4 kr (0%)
3. apr. 2026889 kr5 kr (1%)
30. mar. 2026894 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret