Gå til hovedindhold

Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn

TefalStrygejernEAN: 3121040088500
Pris fra 267 krtil 559 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Hånddamper Pure Pop Garment Steamer Green
-8%267 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tefal Hånddamper Pure Pop Garment Steamer Green billede

Produktinformation

Ifør dig tøj uden folder hver dag. Nu lancerer Tefal Pure POP Garment Steamer i livlige farver, der gør, at du let kan dampe dit tøj uden at skulle finde strygebrættet frem. Det gør det nemt at udglatte folder på tøjet, uanset hvor du er. Det flotte og smarte design gør det let at pakke Pure POP ned, så du har den lige ved hånden, når du skal bruge den. Den leveres desuden med en rejsepose, så du nemt kan tage den med. Alt, hvad du behøver, til ulastelig påklædning hver dag. Let at bruge med et strømlinet mundstykke og en kraftig dampstrøm på 20 g/min Fjern folder fra tøjet, og hold det frit for fnug og hår med mundstykkets fnugfjernerside Damp selv sarte tekstiler uden at beskadige tøjet med mundstykket, der er dækket af fløjl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Strygning
Artikel nr.: DT2024E1
EAN: 3121040088500
Varenr.: 3153032
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Tefal Pure POP Garment Steamer (grøn)
282 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Pure Pop DT2024 Håndholdt Steamer 1300W Grøn
304 kr
Til butik
Tefal Pure Pop DT2024 Håndholdt Steamer 1300W Grøn billede

Produktinformation

Tefal Pure Pop DT2024. Enhedstype: Håndholdt beklædningsdamper, Vandtank volumen: 0,07 L, Opvarmningstid: 0,25 min.. Strøm: 1300 W, Strømstiktype: Type C. Bredde: 57 mm, Dybde: 141 mm, Højde: 318 mm. Pakkebredde: 78 mm, Pakkedybde: 338 mm, Pakkehøjde: 159 mm. Oprindelsesland: Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: DT2024
EAN: 3121040088500
Varenr.: 1002921934
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Pure Pop DT2024E1 Håndholdt stof damper 1300W Grøn
349 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK267 kr306 krKøb
2Komplett DK282 kr282 krKøb
3CompuMail DK304 kr304 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn

PriceData har fulgt prisen på Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn i 170 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Tefal Pure Pop DT2024E1 - Håndholdt stof damper - 1300 W - grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026267 kr1 kr (0%)
25. maj 2026268 kr1 kr (0%)
24. maj 2026269 kr1 kr (0%)
23. maj 2026270 kr1 kr (0%)
8. maj 2026271 kr1 kr (0%)
7. maj 2026272 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026273 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026274 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026275 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026276 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret