Gå til hovedindhold

Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå

TefalKøkkenmaskiner og blendereEAN: 3016661149832
Pris fra 592 krtil 1.080 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 488 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 517 kr 22. maj

Sammenlign priser på Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå
592 kr
Til butik
Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå billede

Produktinformation

Tefal Perfect Mix+ BL811D38 - Blender - 2 liter - 1.2 kW - rustfrit stål/mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: BL811D
EAN: 3016661149832
Varenr.: 992968561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal BL811D, Bordplade blender, 1,5 L, Impulsfunktion, Knusning af is, 1200 W, Grå
594 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal Perfect Mix+ BL811D - blender 2 liter, 1.200 W - rustfrit stål/mørkegrå
-16%619 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tefal Perfect Mix+ BL811D - blender 2 liter, 1.200 W - rustfrit stål/mørkegrå billede

Produktinformation

Tefal Perfect Mix+ BL811D38 - Blender - 2 liter - 1.2 kW - rustfrit stål/mørkegråGenereltAnti-skridfødder: JaFarve: Rustfrit stål/mørkegråFunktion og indstillinger: Autorengøringsfunktionsmoothie-funktionpulsfunktionisknuserfunktionGennemsigtigt design: JaGlaskrukke: JaMaksimalhastighed: 28000 rpmMaskinopvaskbar: Aftagelige deleProdukttype: BlenderVolumen: 2 literBlendereAftagelig klinge: JaAntal klinger: 6Isknusningsfunktion: JaKandemateriale: Termoresistent glasPulsfunktion: JaVarmeresistent overflade: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerHastighedsindstillinger: VariabelDiverseInkluderede klinger og påsættelser: Tripl'Ax-klingeInkluderet tilbehør: SpatelKraftLedningsopbevaring: JaStrømforbrug: 1.2 kWMål og vægtBredde: 21.5 cmDybde: 19.2 cmHøjde: 40.6 cmVægt: 4.2 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 38.6 cmDybde (forsendelse): 22.6 cmHøjde (forsendelse):

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Blendere
Vægt: 5.03g
EAN: 3016661149832
Varenr.: 2096504
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal Perfect Mix+ BL811D - blender 2 liter, 1.200 W - rustfrit stål/mørkegrå
-16%639 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mør
659 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Blender Perfectmix+ BL811D - 1200 W
1.080 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK592 kr592 krKøb
2CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr708 krKøb
5Ultrashop659 kr659 krKøb
6Proshop DK1.080 kr1.080 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 517 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 592 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Tefal Perfect Mix+ BL811D38 Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Pulsfunktion Isknuserfunktion Rustfrit stål/mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026592 kr27 kr (4%)
2. jun. 2026619 kr40 kr (6%)
25. maj 2026659 kr595 kr (47%)
24. maj 20261.254 kr737 kr (143%)
22. maj 2026517 kr142 kr (22%)
19. maj 2026659 kr416 kr (39%)
18. maj 20261.075 kr416 kr (63%)
17. maj 2026659 kr90 kr (12%)
16. maj 2026749 kr326 kr (30%)
15. maj 20261.075 kr326 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret