Gå til hovedindhold

Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion

TefalKøkkenudstyrEAN: 3168430335851
Pris fra 1.543 krtil 1.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.444 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1543 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Ingenio Unlimited L76390 grydesæt 13 stk
1.543 kr
Til butik
Tefal Ingenio Unlimited L76390 grydesæt 13 stk billede

Produktinformation

Tefal Ingenio Unlimited L76390. Type: Stegesæt, Produktfarve: Sort, Materiale: Aluminium. Kasserolle diameter: 16 cm, Kasserolle 2 diameter: 20 cm, Kasserolle 3 diameter: 24 cm. Antal produkter inkluderet: 13 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: L7639002
EAN: 3168430335851
Varenr.: 1002389999
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion
1.551 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal Ingenio Unlimited L76390 grydesæt - 13 dele, sort
1.799 kr
Til butik
Tefal Ingenio Unlimited L76390 grydesæt - 13 dele, sort billede

Produktinformation

Tefal Ingenio Unlimited L76390. Type: Stegesæt, Produktfarve: Sort, Materiale: Aluminium. Kasserolle diameter: 16 cm, Kasserolle 2 diameter: 20 cm, Kasserolle 3 diameter: 24 cm. Antal produkter inkluderet: 13 stkFunktionerAntal medfølgende låg: 3Beklædning, slip-let: JaEgnet til kogepladetyper: KeramiskGasHalogenInduktionGryde(r): JaHåndtag farve: SortLåg inkluderet: JaMateriale: AluminiumOvnfast: JaProduktfarve: SortStegepande(r): JaTåler opvaskemaskine: JaType: StegesætVarmeindikator: Thermo-SpotWok pande(r ): JaVægt & størrelserKasserolle 2 diameter: 20 cmKasserolle 3 diameter: 24 cmKasserolle diameter: 16 cmStegepande 2 diameter: 28 cmStegepande 3 diameter: 26 cmStegepande diameter: 22 cmEmballage indholdAntal produkter inkluderet: 13 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 7g
EAN: 3168430335851
Varenr.: 2177959
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal Ingenio Unlimited L76390 grydesæt - 13 dele, sort
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.543 kr1.543 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.551 kr1.551 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion

PriceData har fulgt prisen på Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.444 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 2.184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.542 kr.

Den nuværende pris på 1.543 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Tefal Ingenio Unlimited L76390, Stegesæt, Sort, Aluminium, Sort, Thermo-Spot, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.543 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.551 kr63 kr (4%)
27. maj 20261.614 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.623 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.632 kr152 kr (10%)
24. maj 20261.480 kr161 kr (10%)
23. maj 20261.641 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.650 kr92 kr (6%)
20. maj 20261.558 kr79 kr (5%)
15. maj 20261.479 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret