Gå til hovedindhold

Fat Brain Toys Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år

Fat Brain ToysLegetøj og spilEAN: 0811802020741
Pris fra 399,95 krtil 1.123,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 723,8 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287,4 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år
399,95 kr
Til butik
Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år billede

Produktinformation

Fat Brain Toys balancebræt med 14 silikone sugekopper, som popper når barnet gynger,vipper, rokker, svinger, drejer, står eller bare sidder. Hvordan det bruges er op til børnene selv.Balancebrættet skærper børnenes balance, koordination, hørelse, grovmotorik og opbygger kernestyrke.OBS: Maximum brugervægt = 50 kg.SpecifikationerMærke: Fat Brain ToysMateriale: Kvalitets plast og sugekopper af BPA-fri silikone.Mål: L:75 x B:45 x H:19 cm.Farve: GrønAlder: Anbefales fra 3 til 10 år.Antal: 1 stkSe produktvideo her...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Balance Trainers
Materiale: ["Plast"]
EAN: 0811802020741
Varenr.: 42802286952669
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fat Brain Popper Balancebæt - fra 3+
1.123,75 kr
Til butik
Fat Brain Popper Balancebæt - fra 3+ billede

Produktinformation

Balancebræt med 14 silikone sugekopper, som popper når barnet gynger, vipper, rokker, svinger, drejer, står eller bare sidder. Hvordan det bruges er op til børnene selv. Balancebrættet skærper børnenes balance, koordination, hørelse, grovmotorik og opbyg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Babylegetøj
EAN: 0811802020741
Varenr.: 16028998

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legebyen DK399,95 kr438,95 krKøb
2Nova Nordic A/S1.123,75 kr1.123,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år

PriceData har fulgt prisen på Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år i 183 dage. Laveste pris i perioden er 263,45 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 399,95 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Teeter Popper balancebræt - Fat Brain Legetøj - Fra 3 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026399,95 kr88,6 kr (28%)
18. maj 2026311,35 kr23,95 kr (8%)
26. apr. 2026287,4 kr112,55 kr (28%)
25. apr. 2026399,95 kr112,55 kr (39%)
14. feb. 2026287,4 kr191,6 kr (40%)
13. feb. 2026479 kr79,05 kr (20%)
3. feb. 2026399,95 kr112,55 kr (39%)
14. jan. 2026287,4 kr112,55 kr (28%)
13. jan. 2026399,95 kr112,55 kr (39%)
2. jan. 2026287,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret