Gå til hovedindhold

Aalberts integrated piping systemsBV Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings

Pris fra 106,25 krtil 252 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 145,75 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH kompressions tee 15 - 12 - 15 mm
106,25 kr
Til butik
VSH kompressions tee 15 - 12 - 15 mm billede

Produktinformation

VSH kompressions tee 15 - 12 - 15 mmVand- og varme- og gasinstallationer

Produktspecifikationer

Mærke: VSH
Kategori: T-stykker
EAN: 8711985084771
Varenr.: 044030166
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings
252 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk106,25 kr106,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK252 kr291 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings

PriceData har fulgt prisen på Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings i 170 dage. Laveste pris i perioden er 98,14 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 58% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Tee 15 - 12 - 15 MM - Kompressions Fittings de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026106,25 kr145,75 kr (58%)
22. maj 2026252 kr145,75 kr (137%)
24. apr. 2026106,25 kr145,75 kr (58%)
23. apr. 2026252 kr145,75 kr (137%)
28. mar. 2026106,25 kr167,75 kr (61%)
27. mar. 2026274 kr167,75 kr (158%)
22. mar. 2026106,25 kr167,75 kr (61%)
21. mar. 2026274 kr167,75 kr (158%)
6. mar. 2026106,25 kr167,75 kr (61%)
5. mar. 2026274 kr167,75 kr (158%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret