Gå til hovedindhold

Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381

TecnosealLegetøjEAN: 5707400095500
Pris fra 264 krtil 319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm
-17%264 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm billede

Produktinformation

Zinkanode til Vetus saildrev Tecnoseal zinkanode beskytter Vetus saildrev mod galvanisk korrosion ved at nedbrydes i stedet for drevets metaldele. Anoden monteres direkte på saildrevet med M10-bøjler eller bolte med 80 mm centrerafstand. Montering Rens ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tecnoseal
Kategori: Vetus
EAN: 5707400095500
Varenr.: 53935948104009
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tecnoseal Zinkanode til Vetus, 25x60x50mm
287 kr
Til butik
Tecnoseal Zinkanode til Vetus, 25x60x50mm billede

Produktinformation

Tecnoseal Zinkanode til Vetus, 1kg Zinkanode til Vetus Bliver leveret af Europas største zink leverandør, Tecnoseal fra Italien. Anoder eller "offer-anoder" består af ædelt metal, der beskytter metaldelene i din motor mod korrosion. De monteres i nærheden af de metaldele som skal beskyttes, under vandkanten. De to dele vil kunne strippe elektroner fra hinanden, hvor det mindst ædle metal, i dette tilfælde zinken, vil afgive til metaldelene i motoren. I takt med at zinken afgiver sine elektroner, bliver metallet tæret op til fordel for metallet i din motor. 204531 kglbsildhØ1Ø212,2mm8015060252711x1 OBS! Ikke originaldel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tecnoseal
Kategori: Anoder og zink til Vetus
Artikel nr.: 1143381
EAN: 5707400095500
Varenr.: 204531
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk264 kr264 krKøb
2Watski DK287 kr287 krKøb
3Anyparts319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381

PriceData har fulgt prisen på Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Tecnoseal zink til vetus 25 x 60 x 150mm - 1143381 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026264 kr23 kr (8%)
14. maj 2026287 kr32 kr (10%)
7. maj 2026319 kr19 kr (6%)
3. maj 2026300 kr27 kr (10%)
1. maj 2026273 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026272 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026273 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026272 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026273 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026272 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret