Gå til hovedindhold

Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832

Tec7RedskaberEAN: 5414195525272
Pris fra 118 krtil 199 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 X-Tack Hvid Lim 290ml
118 kr
Til butik
Tec7 X-Tack Hvid Lim 290ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Fugemasse
Farve: 1
Artikel nr.: 534525257
EAN: 5414195525272
Varenr.: 7200021
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEC7 290ml x-track monteringslim, hvid
119 kr
Til butik
TEC7 290ml x-track monteringslim, hvid billede

Produktinformation

Tec7 X-Tack er en superstærk monteringslim som klæber meget hurtigt efter påføring.Monteringslimen kan påføres ved hjælpe af din fugespistol, og man kan nemt bruge limen til at hænge ting som spejle, stænkplader og lignende op på væggen hvor der ikke er p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Lim
Farve: white
Størrelse: 290 ml
EAN: 5414195525272
Varenr.: 271445029
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TEC7 X-Tack monteringslim 290 ml, hvid
129 kr
Til butik
TEC7 X-Tack monteringslim 290 ml, hvid billede

Produktinformation

X-Tack er det hurtigste klæbemiddel af alle polymere produkter og har en ekstremt høj umiddelbar klæbestyrke, der ofte overflødiggør efterfølgende tætning. Monteringslimen er super stærk med en strukturel klæbekraft. Den synker ikke i samlinger op til 40...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Lim
Farve: white
Størrelse: 290 ml
EAN: 5414195525272
Varenr.: 271445029
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tec7 montagelim X-tack, hvid
131,36 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid
-27%145 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TEC7 Monteringslim X-Tack, 290 ml, Hvid
149 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tec7 X-Tack Fugemasse, Hvid, 310ml
169 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tec7 X-Tack Stærk Kontruktionslim 290 ml - Hvid
182,5 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
2LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
3CompletVVS129 kr129 krKøb
4EL-GROSSISTEN131,36 kr131,36 krKøb
5RenBåd.dk145 kr145 krKøb
6BilligVVS DK149 kr149 krKøb
7Watski DK169 kr169 krKøb
8Specialbutikken182,5 kr182,5 krKøb
9Anyparts199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832

PriceData har fulgt prisen på Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Tec7 X-Tack konstruktionslim 290 ml patron hvid - 1600832 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026118 kr1 kr (1%)
29. maj 2026119 kr1 kr (1%)
25. maj 2026118 kr1 kr (1%)
24. maj 2026119 kr1 kr (1%)
23. maj 2026118 kr1 kr (1%)
22. maj 2026119 kr1 kr (1%)
14. maj 2026118 kr1 kr (1%)
13. maj 2026119 kr1 kr (1%)
6. maj 2026118 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026119 kr12 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret