Gå til hovedindhold

Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841

Tec7KablerEAN: 5414195762578
Pris fra 100 krtil 179 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEC7 310ml trans fugemasse, inox
100 kr
Til butik
TEC7 310ml trans fugemasse, inox billede

Produktinformation

Tec7 trans7 er en klar fugemasse som kan bruges i kombination med de fleste byggematerialer.Fugemassen er super stærk og vedhæfter utrolig godt, både inde og udendørs, og kan bruges både på fugtige samt tørre overflader. Superstærk efter hærdning, perman...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Lim
Farve: inox
Størrelse: 310 ml
EAN: 5414195762578
Varenr.: 271441210
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 fugemasse Trans7, Inox
105 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEC7 Trans fugemasse i inox - patron på 310 ml
109 kr
Til butik
TEC7 Trans fugemasse i inox - patron på 310 ml billede

Produktinformation

Fugemasse med en god vedhæftningsevne og modstandsevne overfor skimmel og svamp, da den er både mug- og bakterieresistent. Efter hærdning er massen superstærk med en trækstyrke på 25,5 kg/cm² og har en permanent 350% elastacitet - selv under vand. Fugemas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Lim
Farve: inox
Størrelse: 310 ml
EAN: 5414195762578
Varenr.: 271441210
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tec7 fugemasse Trans7, Inox
118,8 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tec7 Trans MS fugemasse, 310 ml, stål/Inox
119 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox
-27%131 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TEC7 Trans Fugemasse, 310 ml, Inox
135 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TEC7 Trans fugemasse 310 ml, Inox
149 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tec7 Trans Clear Lim/Fugemasse 310ml Patron Inox
158 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tec7 Trans7 Inox Lim/Fugemasse 310 ml
170 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj100 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
3LavprisVVS109 kr109 krKøb
4EL-GROSSISTEN118,8 kr118,8 krKøb
5Greenline119 kr119 krKøb
6RenBåd.dk131 kr131 krKøb
7BilligVVS DK135 kr135 krKøb
8CompletVVS149 kr149 krKøb
9Watski DK158 kr158 krKøb
10Specialbutikken170 kr170 krKøb
11Anyparts179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841

PriceData har fulgt prisen på Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Tec7 trans - limer fuger forsegler 310ml patron inox - 1600841 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026100 kr5 kr (5%)
20. maj 2026105 kr1 kr (1%)
19. maj 2026106 kr1 kr (1%)
13. maj 2026107 kr1 kr (1%)
11. maj 2026108 kr1 kr (1%)
7. maj 2026109 kr1 kr (1%)
3. maj 2026110 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026113 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret