Gå til hovedindhold

TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml

Tec7KablerEAN: 5414195150719
Pris fra 139 krtil 219 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 9. maj

Sammenlign priser på TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 Super lim + Aktivator
139 kr
Til butik
Tec7 Super lim + Aktivator billede

Produktinformation

TEC7 superlimsystem Hurtig og stærk vedhæftning Med TEC7 superlimsystem får du en kraftfuld og hurtighærdende løsning til krævende opgaver. Kombinationen af superlim og aktivator sikrer øjeblikkelig og stærk vedhæftning, selv på vanskelige materialer. Ak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Lim
Farve: transparent
Størrelse: 50 ml + 200 ml
EAN: 5414195150719
Varenr.: 271449004
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml
142 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml
142 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 Super lim + Aktivator
142 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tec7 Super lim + Aktivator
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tec7 Super lim + Aktivator
155 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tec7 Super lim + Aktivator
159 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tec7 super lim 50 ml+ super aktivator 200 ml
-18%180 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tec7 Super Plus Superlim & Aktivator
184 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tec7 Super lim + Aktivator
189 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tec7 super lim 50 ml+ super aktivator 200 ml - 1600856
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS139 kr139 krKøb
2WATTOO.DK142 kr142 krKøb
3CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
4LavprisVærktøj142 kr142 krKøb
5Greenline149 kr149 krKøb
6BilligVVS DK155 kr155 krKøb
7LavprisEl159 kr159 krKøb
8RenBåd.dk180 kr180 krKøb
9Watski DK184 kr184 krKøb
10CompletVVS189 kr189 krKøb
11Anyparts219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml

PriceData har fulgt prisen på TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 175% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for TEC7 superlimsystem, SUPER lim & aktivator, 50 + 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026139 kr12 kr (9%)
23. maj 2026127 kr3 kr (2%)
22. maj 2026130 kr3 kr (2%)
15. maj 2026127 kr78 kr (159%)
9. maj 202649 kr1,5 kr (3%)
8. maj 202650,5 kr1,5 kr (3%)
30. apr. 202649 kr6 kr (11%)
29. apr. 202655 kr86 kr (61%)
15. apr. 2026141 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026142 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret