Gå til hovedindhold

Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852

Tec7RedskaberHACCP-godkendtProfessionel rengøringEAN: 5414195052570

Tec7 HP Clean 5 liter er et koncentreret, miljøvenligt rengørings- og affedtningsmiddel. Bionedbrydelig formel fjerner lugt og organisk snavs effektivt. Læs mere

Pris fra 201 krtil 389 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEC7 HP7 5 liter affedter
201 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 HP Clean rengøring/affedtning 5L
248 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tec7 HP Clean, 5 l
248,65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TEC7 HP7 Affedter, 5 liter
265 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk
-29%275 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tec7 HP Clean Rense/Affedtning, 5L
299 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj201 kr201 krKøb
2CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
3EL-GROSSISTEN248,65 kr248,65 krKøb
4BilligVVS DK265 kr265 krKøb
5RenBåd.dk275 kr275 krKøb
6Watski DK299 kr299 krKøb
7Anyparts389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Tec7 HP Clean rengørings- og affedtningsmiddel 5 liter

Tec7

Tec7 HP Clean 5 liter er et koncentreret, miljøvenligt rengørings- og affedtningsmiddel. Bionedbrydelig formel fjerner lugt og organisk snavs effektivt.

• rengøringsmiddel
• affedtning
• hp clean
• tec7 rengøring
• miljøvenlig rengøring
• industrial cleaner
• haccp rengøring
• bionedbrydelig
• Professionel rengøring
• HACCP-godkendt

Beskrivelse

Tec7 HP Clean er et kraftfuldt 5 liter koncentreret rengørings- og affedtningsmiddel designet til professionel og industriel brug. Dette belgiske kvalitetsprodukt fjerner effektivt ubehagelige lugte og organisk snavs fra alle typer overflader. Den bionedbrydeligt formel er miljøvenlig og sikker for mennesker og dyr, samtidig med at den overholder HACCP-standarderne for fødevaresikkerhed. Produktet leveres klar til brug og er ikke brændbart, hvilket gør det ideelt til arbejdspladser. Velegnet til rengøring af gulve, vægge, køretøjer, tekstiler og som affedtning før limning eller svejsning. Den koncentrerede formel sikrer økonomi i brugen, mens den miljøvenlige sammensætning understøtter bæredygtige rengøringspraksisser.

Specifikationer

type:Koncentreret rengørings- og affedtningsmiddel
miljø:Bionedbrydelig
volumen:5 liter
ph_værdi:Alkalisk
producent:Tec7 Belgien
sikkerhed:HACCP-godkendt
anvendelse:Klar til brug
holdbarhed:36 måneder
opbevaring:Tør og køligt sted
produktkode:492005257
brændbarhed:Ikke brændbar

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er Tec7 HP Clean miljøvenlig?

Ja, HP Clean er bionedbrydelig og opfylder miljøstandarder. Den er sikker for mennesker, dyr og miljø.

Kan produktet bruges til alle overflader?

HP Clean kan bruges på gulve, vægge, plast, sten, træ, køretøjer og tekstiler. Test først på skjult område.

Er produktet klar til brug?

Ja, Tec7 HP Clean leveres klar til brug i 5 liter beholdere og kræver ingen fortynding.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852

PriceData har fulgt prisen på Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 201 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tec7 HP clean/affedtning 5l dunk - 1600852 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026201 kr9 kr (4%)
21. maj 2026210 kr21 kr (9%)
20. maj 2026231 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026233 kr10 kr (4%)
20. mar. 2026243 kr10 kr (4%)
14. feb. 2026233 kr10 kr (4%)
13. feb. 2026243 kr10 kr (4%)
5. feb. 2026233 kr10 kr (4%)
3. feb. 2026243 kr10 kr (4%)
21. jan. 2026233 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret