Gå til hovedindhold

Team Group Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Team GroupEAN: 0765441642690
Pris fra 624 krtil 700 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 25. maj

Sammenlign priser på Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 624 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
624 kr
Til butik
Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Team Group
Kategori: DDR4
Farve: 1
Artikel nr.: TED48G2666C19-S01
EAN: 0765441642690
Varenr.: 5864126
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Team Group Team Elite SODIMM DDR4-2666 - 8GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Sort
624 kr
Til butik
Team Group Team Elite SODIMM DDR4-2666 - 8GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 2666 MHz (MT/s) / PC4-21300, CAS Latency: 19-19-19-43, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Team Group
Kategori: RAM
Artikel nr.: TED48G2666C19-S01
EAN: 0765441642690
Varenr.: 2849859
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Team Elite DDR4 8GB 2666MHz CL19 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
700 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK624 kr663 krKøb
2Proshop DK624 kr663 krKøb
3CompuMail DK700 kr700 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 183 dage. Laveste pris i perioden er 461,93 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.064 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 832 kr.

Den nuværende pris på 624 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Team Elite - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MT/s / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026624 kr124 kr (25%)
25. maj 2026500 kr124 kr (20%)
24. maj 2026624 kr124 kr (25%)
19. maj 2026500 kr124 kr (20%)
5. maj 2026624 kr100 kr (19%)
2. maj 2026524 kr26 kr (5%)
30. apr. 2026550 kr499 kr (48%)
29. apr. 20261.049 kr27 kr (3%)
28. apr. 20261.022 kr5 kr (0%)
27. apr. 20261.027 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret