Gå til hovedindhold

Solar Plus TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere.

Solar PlusSanitetEAN: 8016603235734
Pris fra 20,53 krtil 34 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 13,47 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,99 kr 8. apr.

Sammenlign priser på TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.53 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Solar Plus Endeprp Tea Belagt Messing ¾"
20,53 kr
Til butik
Solar Plus Endeprp Tea Belagt Messing ¾" billede

Produktinformation

TEA belagt messing endeprop ¾" til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. TEA belagt messing endeprop ¾" til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. Søgetermer: 0802002361 - BI-231PT (TEA) - 046882926 - 8016603235734

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Home & Garden
EAN: 8016603235734
Varenr.: 8810808344913
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Endeprop pett tea t/fordelerrør 3/4
21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Solar plus endeprp tea belagt messing ¾"
21,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere.
22,76 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SOLAR PLUS ENDEPRP TEA BELAGT MESSING ¾"
22,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA endeprop til fordelerrør, 3/4"
29 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA endeprop til fordelerrør, 3/4"
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk20,53 kr20,53 krKøb
2Elvvs.dk21 kr21 krKøb
3MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK22,76 kr61,76 krKøb
5EL-GROSSISTEN22,91 kr22,91 krKøb
6BilligVVS DK29 kr29 krKøb
7CompletVVS34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere.

PriceData har fulgt prisen på TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. i 171 dage. Laveste pris i perioden er 19,77 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 20,53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for TEA belagt messing endeprop ¾ til Pettinaroli TEA belagte brugsvandsfordelere. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202620,53 kr
31. maj 202621 kr
20. maj 202620,53 kr
19. maj 202621 kr
26. apr. 202620,53 kr
17. apr. 202620,29 kr
8. apr. 202619,99 kr
7. apr. 202620 kr
24. mar. 202619,99 kr
23. mar. 202620,29 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret