Gå til hovedindhold

TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm²

Te ConnectivityEludstyrEAN: 5017455000023
Pris fra 62,47 krtil 91,04 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28,57 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm² og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.47 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympemuffe 4 X 4-16 Mm² Størrelse 1
62,47 kr
Til butik
Krympemuffe 4 X 4-16 Mm² Størrelse 1 billede

Produktinformation

Krympemuffesæt Raychem Mini type 4 x 4-16 mm² til samling af kunststofisolerede 1 kv kabler Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm² Søgetermer: 9911000019 - 423782-000 - 9911000019 - 5017455000023

Produktspecifikationer

Kategori: Fishing Rods
EAN: 5017455000023
Varenr.: 8014581334338
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm²
63 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Krympemuffe nr 1 4X4-16 mm2
63 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympemuffe 4 x 4-16 mm² størrelse 1
65 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Raychem Krympemuffesæt nr. 1, 5x4 - 16 mm2
74 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympemuffe 4 x 4-16 mm², nr. 1
91,04 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Krympemuffe 4 x 4-16 mm², nr. 1
91,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk62,47 kr62,47 krKøb
2CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
3Proshop DK63 kr102 krKøb
4MaintainIt65 kr65 krKøb
5Elvvs.dk74 kr74 krKøb
6EL-GROSSISTEN91,04 kr91,04 krKøb
7EL-NETSALG91,04 kr91,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm²

PriceData har fulgt prisen på TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm² i 171 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 62,47 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for TE CONNECTIVITY Krympemuffesæt Raychem nr 1 type 4 x 4-16 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202662,47 kr
31. maj 202663 kr
20. maj 202662,47 kr
19. maj 202663 kr
15. maj 202662,47 kr1,47 kr (2%)
2. mar. 202661 kr1 kr (2%)
20. jan. 202660 kr1 kr (2%)
24. dec. 202559 kr3 kr (5%)
21. dec. 202556 kr4,88 kr (8%)
16. dec. 202560,88 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret