Gå til hovedindhold

TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K

TCLTvEAN: 5901292526719
Pris fra 4.682 krtil 12.990 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8.308 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.217 kr 1. maj

Sammenlign priser på TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4682 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TCL T8C Series 65T8C 65" 4K UHD (2160p) Smart TV
4.682 kr
Til butik
TCL T8C Series 65T8C 65" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

TCL 65T8C - 65" Diagonal klasse (64.5" til at se) - T8C Series LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - børstet metal

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 65T8C
EAN: 5901292526719
Varenr.: 1003109398
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K
4.809 kr
Til butik
TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K billede

Produktinformation

Smart TV med LED-bagbelyst LCD leverer 65"-klasse 4K UHD QLED-billedkvalitet med Quantum Dot-farver, HDR-understøttelse og Google TV-streaming. TCL 65T8C kombinerer et slankt unibody-design med levende 3840 x 2160-opløsning, Dolby Vision og HDR10+ for naturtro kontrast samt et 2.1-kanals ONKYO-højttalersystem forbedret med Dolby Atmos og DTS Virtual:X for omsluttende lyd. QLED med Quantum Dot-teknologi Google TV-platform med Google Play-appbutik Indbygget Chromecast til nem deling af indhold 4 x HDMI og USB-tilslutning Variable Refresh Rate (VRR) med 144 Hz Motion Clarity Pro Streaming-apps inkluderer Netflix, YouTube, Prime Video og Apple TV+ Nyd skarpe detaljer, rige farver og alsidig underholdning i ét tilsluttet TV.

Produktspecifikationer

Mærke: TCL
Kategori: Fladskaerms TV
Artikel nr.: 65T8C
EAN: 5901292526719
Varenr.: 3436933
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TCL T8C Series 65T8C 65 4K UHD (2160p) Smart TV
5.089 kr
Til butik
TCL T8C Series 65T8C 65 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

TCL 65T8C 65" 4K UHD TV Oplev en ny verden af underholdning med TCL 65T8C, en imponerende 65 tommer 4K UHD TV, der bringer dine favoritfilm og serier til live med en enestående billedkvalitet. Med sin slanke og moderne design i børstet metal vil denne TV...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 5901292526719
Varenr.: 124660
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TCL 65" T8C 4K QLED Google TV (2025)
12.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.682 kr4.682 krKøb
2Proshop DK4.809 kr4.809 krKøb
3Ultrashop5.089 kr5.089 krKøb
4Komplett DK12.990 kr12.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K

PriceData har fulgt prisen på TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K i 116 dage. Laveste pris i perioden er 4.217 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 5.829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.707 kr.

Den nuværende pris på 4.682 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for TCL 65" Fladskærms TV LED 4K 65T8C T8C Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - QLED - 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.682 kr104 kr (2%)
25. maj 20264.786 kr199 kr (4%)
24. maj 20264.587 kr95 kr (2%)
23. maj 20264.682 kr104 kr (2%)
21. maj 20264.786 kr23 kr (0%)
15. maj 20264.809 kr23 kr (0%)
8. maj 20264.786 kr23 kr (0%)
3. maj 20264.809 kr280 kr (6%)
2. maj 20265.089 kr872 kr (21%)
1. maj 20264.217 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret