Gå til hovedindhold

Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer

VikanRengøringsudstyrEAN: 5705025490250
Pris fra 63,99 krtil 79,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,51 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Bord-/tavlemoppe, Hook & Loop, 25 cm, Hvid
-36%63,99 kr
Før 99,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Bord-/tavlemoppe, Hook & Loop, 25 cm, Hvid billede

Produktinformation

Vikans bord-/tavlemoppe indeholder mikrofiber, som nemt fjerner indgroet snavs, og er ideel til effektiv rengøring af borde og skranker.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705025490250
Varenr.: 590647
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Ergoclean Hook & Loop - Moppeklud - mikrofiber - polyester - hvid
71 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer
-20%79,5 kr
Før 99,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer billede

Produktinformation

Vikans tavle- og bordmoppe er den ultimative løsning til en effektiv rengøring af bordplader og tavler. Den er fremstillet af kvalitetsmikrofiber, som gør det muligt at fjerne selv det mest genstridige snavs med lethed, hvilket resulterer i en hurtig og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Mopper og klude
EAN: 5705025490250
Varenr.: 55004758606200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk63,99 kr63,99 krKøb
2CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
3Sikkerhedsgiganten79,5 kr79,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer

PriceData har fulgt prisen på Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer i 154 dage. Laveste pris i perioden er 63,99 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 501 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 63,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Tavle- og bordmoppe, Vikan, hvid, mikrofiber, 25 cm, med velcro - 25 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202663,99 kr7,01 kr (10%)
30. maj 202671 kr7,01 kr (11%)
23. maj 202663,99 kr15,51 kr (20%)
22. maj 202679,5 kr15,51 kr (24%)
15. maj 202663,99 kr7,01 kr (10%)
14. maj 202671 kr7,01 kr (11%)
2. maj 202663,99 kr7,01 kr (10%)
1. maj 202671 kr7,01 kr (11%)
18. apr. 202663,99 kr9,01 kr (12%)
17. apr. 202673 kr8 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret