Gå til hovedindhold

Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W

TaurusPålægsmaskineEAN: 8414234155122
Pris fra 519 krtil 729 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact slicer
519 kr
Til butik
Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact slicer billede

Produktinformation

Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact skæremaskine Elektrisk 100 W Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Taurus
Kategori: Koekkenmaskiner Foodprocessor
Artikel nr.: 915512000
EAN: 8414234155122
Varenr.: 3230459
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Taurus Pålægsmaskine Cutmaster Compact 100W/17cm
-17%537 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Taurus Pålægsmaskine Cutmaster Compact 100W/17cm billede

Produktinformation

Taurus Cutmaster 100W, Pålægsmaskine med 17 cm blad i rustfrit stål - justerbar tykkelse fra 1 til 15 mm - ramme med rustfri stålfinish, foldbart skærebræt & fingerbeskyttelse, Foldbart design, 17 cm skæreblad i rustfrit stål, 1 til 15 mm tykkelse, Sikkerheds-feeder/skubber, Flere anvendelsesområder til al slags mad, Skær kød, charcuteri, grøntsager, brød, ost, frugt og meget mere med Cutmaster. Med sit 17 cm blad i rustfrit stål og sikkerhedsfeeder/skubber kan du skære alle typer mad til den ønskede tykkelse mellem 1-15 mm i total sikkerhed. Nyd hurtig, præcis og sikker udskæring med Cutmaster og glem alt om det traditionelle skærebræt og kniv. Cutmaster Compact skæremaskine er designet til at optage minimal plads. Det foldede, kompakte design på 9x33 cm gør det til den mest praktiske skæremaskine til alle køkkener. Dens metalhus med finish i rustfrit stål giver styrke og holdbarhed for at garantere de bedste resultater og lang produktlevetid. Cutmaster Compact skæreblade er fuldt aftagelige for nem rengøring.

Produktspecifikationer

Mærke: TAURUS
Kategori: Skæremaskiner
EAN: 8414234155122
Varenr.: C01750
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W
729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK519 kr558 krKøb
2Teknikproffset DK537 kr596 krKøb
3CS MEGASTORE DK729 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W

PriceData har fulgt prisen på Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 540 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Taurus Cortafiambres Plegable Cutmaster Compact, Elektrisk, 1,5 cm, Hvid, 1 mm, 17 cm, 100 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026519 kr38 kr (7%)
9. maj 2026557 kr20 kr (4%)
18. apr. 2026537 kr111 kr (17%)
7. mar. 2026648 kr6 kr (1%)
25. feb. 2026642 kr203 kr (46%)
17. feb. 2026439 kr70 kr (14%)
13. feb. 2026509 kr133 kr (21%)
12. feb. 2026642 kr133 kr (26%)
10. feb. 2026509 kr30 kr (6%)
6. feb. 2026479 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret