Gå til hovedindhold

Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå

CherryEAN: 4025112026386
Pris fra 1.027 krtil 1.414 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1027 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CHERRY Compact-Keyboard G84-4400 Tastatur Kablet Tysk
1.027 kr
Til butik
CHERRY Compact-Keyboard G84-4400 Tastatur Kablet Tysk billede

Produktinformation

CHERRY Compact-Keyboard G84-4400 - Tastatur - PS/2 - tysk - lysegrå

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: G84-4400LPBDE-0
EAN: 4025112026386
Varenr.: 987686556
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå
-22%1.249 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå billede

Produktinformation

Kompakt tastatur med indbygget styringCherry G84-4400 er et kompakt, kablet tastatur til dig, der vil spare plads uden at gå på kompromis med funktionerne. Den indbyggede trackball med museknapper giver præcis pegestyring direkte fra tastaturet, så du kan arbejde effektivt ved skrivebordet, i kontrolrum eller på trange arbejdspladser.Designet til stabilt, universelt brugTastaturet har PS/2-tilslutning, 84 taster og et lige, monokromt design i grå. Det er udviklet til universel brug og leverer en tastelevetid på op til 20 millioner anslag. Numerisk tastatur er inkluderet, og layoutet er QWERTZ på tysk.Tilkobling: PS/2, kabletPegeredskab: Trackball med museknapperTastlayout: QWERTZ, tyskAntal taster: 84Numerisk tastatur: JaBaggrundsbelysning: NejErgonomisk design: NejFarve: GråMål (B × D × H): 37,0 × 13,9 × 1,96 cmVægt: 563 gKabellængde: 1,75 mDriftstemp.: 0 – 50 °COpbevaringstemp.: -20 – 60 °CStrømkilde: USBVejledning medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.4g
EAN: 4025112026386
Varenr.: 1925347
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå
-22%1.269 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.4g
EAN: 4025112026386
Varenr.: 1925347
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry Compact-Keyboard G84-4400 - Tastatur - Engelsk - Grå
1.414 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.027 kr1.027 krKøb
2Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
3Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb
4Proshop DK1.414 kr1.414 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå

PriceData har fulgt prisen på Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå i 112 dage. Laveste pris i perioden er 1.027 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.448 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.278 kr.

Den nuværende pris på 1.027 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Tastatur Cherry G84-4400 med trackball - PS/2, QWERTZ (tysk), grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.027 kr91 kr (8%)
23. maj 20261.118 kr131 kr (10%)
5. maj 20261.249 kr20 kr (2%)
15. apr. 20261.269 kr10 kr (1%)
13. apr. 20261.259 kr189 kr (13%)
10. apr. 20261.448 kr179 kr (14%)
9. apr. 20261.269 kr5 kr (0%)
8. apr. 20261.264 kr5 kr (0%)
2. apr. 20261.269 kr179 kr (12%)
31. mar. 20261.448 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret