Gå til hovedindhold

Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå

TargusRygsækkeEAN: 5063194002927
Pris fra 450 krtil 561 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 450 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Ávila - notebook carrying backpack
450 kr
Til butik
Targus Ávila - notebook carrying backpack billede

Produktinformation

Rygsæk til notebook, 15", 16", midnat

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tasker
Artikel nr.: TBB65002GL
EAN: 5063194002927
Varenr.: 3365735
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå
470 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Avila Backpack 16 tommer Blå
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Targus Avila Backpack 16 tommer Blå billede

Produktinformation

Rygsækken sikrer din teknologi med et dedikeret, lynlåset rum, der passer til bærbare computere op til 16 tommer, sammen med et tablet-rum og en skjult baglomme til at beskytte dine essentielle ting. Flere lommer, herunder en frontlynlåslomme og et dedikeret hovedtelefonrum, hjælper dig med at organisere dine daglige genstande effektivt. Konstrueret af vandafvisende stof og accentueret med detaljer i vegansk læder, tilbyder denne rygsæk en funktionel og stilfuld løsning til din daglige pendling.

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Rygsække
Artikel nr.: TBB65002GL
EAN: 5063194002927
Varenr.: 5020049801

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK450 kr489 krKøb
2CompuMail DK470 kr470 krKøb
3Dustin DK561 kr647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå

PriceData har fulgt prisen på Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 419 kr.

Den nuværende pris på 450 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Targus Ávila Rygsæk til notebook 16" Metal hardware Genanvendt PET 150 Vegansk læder Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026450 kr1 kr (0%)
31. maj 2026451 kr28 kr (6%)
29. maj 2026479 kr2 kr (0%)
26. maj 2026477 kr1 kr (0%)
23. maj 2026478 kr47 kr (11%)
27. jan. 2026431 kr28 kr (7%)
23. jan. 2026403 kr24 kr (6%)
17. jan. 2026379 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026378 kr1 kr (0%)
2. jan. 2026379 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret