Gå til hovedindhold

Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort

TargusRygsækkeEAN: 5051794040555
Pris fra 349 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Sagano EcoSmart Commuter
349 kr
Til butik
Targus Sagano EcoSmart Commuter billede

Produktinformation

Rygsæk til notebook, 15.6", sort, grå

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tasker
Artikel nr.: TBB635GL
EAN: 5051794040555
Varenr.: 3073371
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort
393 kr
Til butik
Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort billede

Produktinformation

Plads til 15,6″ laptop i et polstret rum for sikker transport Fremstillet af GRS-certificeret RPET, holder 8 plastflasker væk fra lossepladsen Indvendig organiseringslomme med rum til penne, ID-kort og nøgler for hurtig adgang Skjult lomme med indbygget regnslag, beskytter udstyret mod regn Formede skulderstropper og netpolstring i ryggen holder skuldrene kølige og komfortable...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Rygsække
Artikel nr.: TBB635GL
EAN: 5051794040555
Varenr.: 5011318666
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Sagano EcoSmart Rygsæk 15.6" Genbrugt PET Sort Grå
459 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus 15.6" Sagano Commuter
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2Dustin DK393 kr479,25 krKøb
3CompuMail DK459 kr459 krKøb
4Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort

PriceData har fulgt prisen på Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026349 kr67 kr (16%)
1. maj 2026416 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026418 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026417 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026418 kr7 kr (2%)
5. mar. 2026411 kr19 kr (4%)
3. mar. 2026430 kr22 kr (5%)
28. jan. 2026408 kr9 kr (2%)
26. jan. 2026417 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026418 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret