Gå til hovedindhold

Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort

TargusRygsækkeEAN: 5051794040548
Pris fra 269,81 krtil 569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 299,19 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269.81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Sagano EcoSmart Travel - Rygsæk til notebook - 15.6 - grå, sort
269,81 kr
Til butik
Targus Sagano EcoSmart Travel - Rygsæk til notebook - 15.6 - grå, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tasker til bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: TBB634GL
EAN: 5051794040548
Varenr.: 8164142
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Sagano EcoSmart Travel - 15.6"
298 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort
449 kr
Til butik
Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort billede

Produktinformation

Topadgangsrum giver nem adgang og passer til og sikrer 15,6"-laptops. RPET-stof reducerer affald, mens den holdbare konstruktion beskytter udstyret. Låselig lynlås og muligheder for kombinationslås giver sikkerhed i hverdagen. Indstuvligt regnslag beskytter udstyret i vådt vejr. For- og sidelommer, penneholder og dokumentlomme holder styr på tingene.

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Rygsække
Artikel nr.: TBB634GL
EAN: 5051794040548
Varenr.: 5011318665
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Sagano EcoSmart Rygsæk 15.6" Genbrugt PET Sort Grå
452 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus 15.6" Sagano Travel Backpack
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK269,81 kr308,81 krKøb
2Proshop DK298 kr337 krKøb
3Dustin DK449 kr535,25 krKøb
4CompuMail DK452 kr452 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort

PriceData har fulgt prisen på Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 269,81 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 269,81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Targus Sagano 39,6 Cm (15.6 tommer) Rygsæk Sort, Grå 15.6 tommer Polyethylenterephthalatfolie (pet) Grå, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026269,81 kr6,12 kr (2%)
22. apr. 2026275,93 kr
21. apr. 2026276,29 kr
18. apr. 2026275,93 kr2,5 kr (1%)
1. apr. 2026273,43 kr
30. mar. 2026274,16 kr
27. mar. 2026273,43 kr2,5 kr (1%)
26. mar. 2026275,93 kr2,5 kr (1%)
25. mar. 2026273,43 kr39,57 kr (13%)
17. mar. 2026313 kr16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret