Gå til hovedindhold

Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5063194000145
Pris fra 286 krtil 429,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 143,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 286 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
286 kr
Til butik
Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation)  iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tablet tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: THD929GL
EAN: 5063194000145
Varenr.: 20713102
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus SafePort Max
286 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus SafePORT Beskyttende kasse Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
329 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet cover Targus SafePort Max - sort til Apple iPad 10,9" (10. gen.)
-16%369 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet cover Targus SafePort Max - sort til Apple iPad 10,9" (10. gen.)
-15%389 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus SafePORT Beskyttende kasse Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
419 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus SafePort Rugged Max til iPad 10.9
419 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus - Safeport Rugged Max - Ipad Cover - 10. Generation - Sort
429,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK286 kr325 krKøb
2Proshop DK286 kr325 krKøb
3CompuMail DK329 kr329 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5Vivas DK389 kr458 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Teknikproffset DK419 kr468 krKøb
8Gucca.dk429,95 kr429,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 179 dage. Laveste pris i perioden er 286 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 286 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Targus SafePort Max - Beskyttelsesetui til tablet - ru - termoplastisk polyurethan (TPU), silikone, polymer - til Apple 10,9 iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026286 kr39 kr (12%)
14. maj 2026325 kr1 kr (0%)
7. maj 2026324 kr1 kr (0%)
2. maj 2026325 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026328 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026329 kr31 kr (10%)
15. apr. 2026298 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026299 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026300 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026304 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret