Gå til hovedindhold

Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5063194001906
Pris fra 111 krtil 180 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Classic Case Samsung Galaxy Tab A9+ Sort
-0%111 kr
Før 111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Targus Classic Case Samsung Galaxy Tab A9+ Sort billede

Produktinformation

Faldbeskyttelse af militærkvalitet beskytter din tablet ved fald fra 1,2 m Det holdbare polycarbonatskal beskytter skærmen og modstår ridser Indbygget automatisk wake/sleep-funktion sparer batteri og genaktiverer skærmen Folio-coveret kan foldes om til et handsfree-stativ til skrivning og visning Præcise udskæringer giver adgang til porte og kamera uden at fjerne coveret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Covers
Artikel nr.: THZ976GL
EAN: 5063194001906
Varenr.: 5020016370
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9
133 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Classic - flip cover for tablet
133 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Classic Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Tab A9
137 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Targus Classic flipcover til Samsung Galaxy Tab A9 - sort
-31%159 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Classic flipcover til Samsung Galaxy Tab A9 - sort
-28%179 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus Classic Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Tab A9
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Hverdagsbeskyttende etui til Samsung Tab A9+
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK111 kr197,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb
3Proshop DK133 kr172 krKøb
4CompuMail DK137 kr137 krKøb
5Boligcenter DK159 kr159 krKøb
6Vivas DK179 kr248 krKøb
7Ultrashop179 kr179 krKøb
8Teknikproffset DK180 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9

PriceData har fulgt prisen på Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Targus Classic - Flipomslag til tablet - polykarbonat, polyurethan - sort - for Samsung Galaxy Tab A9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026111 kr2 kr (2%)
1. maj 2026109 kr2 kr (2%)
30. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026106 kr4 kr (4%)
24. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026111 kr12 kr (12%)
11. apr. 202699 kr12 kr (11%)
25. mar. 2026111 kr27 kr (20%)
24. mar. 2026138 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026139 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret