Gå til hovedindhold

Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort

TargusKufferter og taskerEAN: 5063194001210
Pris fra 137 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus GeoLite EcoSmart Bæretaske til notebook
137 kr
Til butik
Targus GeoLite EcoSmart Bæretaske til notebook billede

Produktinformation

Targus GeoLite EcoSmart Slim Brief - Bæretaske til notebook - 15" - 16" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Artikel nr.: TSS984GL
EAN: 5063194001210
Varenr.: 1001664852
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computertaske Targus GeoLite EcoSmart 15-16" - sort
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Computertaske Targus GeoLite EcoSmart 15-16" - sort billede

Produktinformation

Targus GeoLite EcoSmart Slim Brief - Bæretaske til notebook - 15" - 16" - sortGenereltBærerem: Vognremtop-bærehåndtagremovable and adjustable shoulder strapBredde: 40 cmDybde: 4.5 cmEgenskaber: Vandafvisende, polstret notebook-rumEkstra rum: Dokumenter, lomme med frontlynlåsFarve: SortHøjde: 28 cmLukketype: LynlåsNotebook-kompatibilitet: 16"Notebook-understøttede størrelser: 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cmProduktmateriale: TekstilProdukttype: Bæretaske til notebookVægt: 540 gBæredygtighedsoplysningerProduktgenbrugt indhold: Fremstillet af genbrugte vandflaskerProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - livstid...

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Computertasker
Vægt: 0.47g
EAN: 5063194001210
Varenr.: 1860905
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus 15,6 GeoLite EcoSmart Essential bærbar taske
169 kr
Til butik
Targus 15,6 GeoLite EcoSmart Essential bærbar taske billede

Produktinformation

15-16 GeoLite EcoSmart Slim Brief – Sort, Hold styr på tingene og vær et skridt foran med 15-16 GeoLite EcoSmart® Slim Brief. Med sit moderne design er den ideel til professionelle, der ønsker at kombinere stil, opbevaringsplads og beskyttelse af deres bærbare computer. GeoLite EcoSmart® Slim Brief er slankere end en dokumentmappe og mere funktionel end en sleeve og har et opdelt laptop-rum, der giver plads til dokumenter og filer. Det forreste rum med lynlås giver nem adgang til din telefon, oplader og andet tilbehør. Den aftagelige skulderrem, håndtagene med blødt greb og remmen til kuffertvognen giver komfortable bæremuligheder. Og det vandafvisende ydre og det miljøbevidste indre leverer stil, funktionalitet og bæredygtighed. Polstret laptop-rum med lynlås og dokumentopdeler, Opbevaringslomme med lynlås foran, Aftagelig, justerbar skulderrem, Rem til fastgørelse på kuffert, Bløde, komfortable håndtag, Slankt design med vandafvisende stof, Indvendigt foret med genanvendte materialer, inkl. 2 vandflasker, SKU: TSS984GL, EAN: 5063194001210, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TARGUS
Kategori: Computertasker
EAN: 5063194001210
Varenr.: D38266
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computertaske Targus GeoLite EcoSmart 15-16" - sort
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus GeoLite EcoSmart Bæretaske til notebook
179 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort
179,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus GeoLite EcoSmart 15-16" Notebook Bag
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3Teknikproffset DK169 kr228 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb
6Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
7Proshop DK189 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort

PriceData har fulgt prisen på Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort i 137 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Targus Computertaske - 15-16" - Geolite Ecosmart - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026137 kr8 kr (6%)
12. maj 2026129 kr1 kr (1%)
11. maj 2026128 kr1 kr (1%)
5. maj 2026129 kr2 kr (2%)
23. apr. 2026127 kr5 kr (4%)
22. apr. 2026132 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026134 kr8 kr (6%)
8. apr. 2026142 kr3 kr (2%)
13. mar. 2026145 kr5 kr (3%)
4. feb. 2026150 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret