Gå til hovedindhold

Cab-Dan Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | |

Cab-DanRedskaberEAN: 5708891411541
Pris fra 60 krtil 126,38 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 66,38 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | | og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kabi aftapningshane Ø62 mm DIN 61
60 kr
Til butik
Kabi aftapningshane Ø62 mm DIN 61 billede

Produktinformation

Aftapningshane med Ø62 mm DIN 61 gevind. Fremstillet af plast. Kan blandt andet bruges til de diverse dunke / flasker. 1 stk. OBS! Farven på hanen kan afvige fra billedet.

Produktspecifikationer

Mærke: Kabi
Kategori: Bilpleje
EAN: 5708891411541
Varenr.: 2712677
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kapselhane til 10 og 25 liter vanddunk
65 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabi Aftapningshane, DIN 61
69 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kapselhane til 10 og 25 liter vanddunk
69 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kapselhane til 10 og 25 liter vanddunk
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kapselhane til 10 & 25 l plastdunk
72,21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kapselhane til 10 og 25 liter vanddunk
79 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | |
126,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken60 kr60 krKøb
2LavprisVærktøj65 kr65 krKøb
3WATTOO.DK69 kr69 krKøb
4CompletVVS69 kr69 krKøb
5LavprisVVS69 kr69 krKøb
6EL-GROSSISTEN72,21 kr72,21 krKøb
7BilligVVS DK79 kr79 krKøb
8Sikkerhedsgiganten126,38 kr126,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | |

PriceData har fulgt prisen på Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | | i 147 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tappehane, rød, til 10 og 20 l dunk, Ø61mm | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202660 kr5 kr (8%)
29. maj 202665 kr5 kr (8%)
20. maj 202660 kr5 kr (8%)
19. maj 202665 kr5 kr (8%)
13. maj 202660 kr5 kr (8%)
11. maj 202665 kr5 kr (8%)
15. apr. 202660 kr5 kr (8%)
14. apr. 202665 kr5 kr (8%)
11. apr. 202660 kr4 kr (7%)
10. apr. 202656 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret