Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080

Pris fra 446 krtil 579 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 390 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 446 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo C400 KIT V2.6 Netværksovervågningskamera Udendørs 1920 x 1080
446 kr
Til butik
Tapo C400 KIT V2.6 Netværksovervågningskamera Udendørs 1920 x 1080 billede

Produktinformation

Tapo C400 KIT V2.6 - Solar-Powered Security Camera Kit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - med Solar Panel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TapoC400KIT
EAN: 8885021371283
Varenr.: 1004192750
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080
519 kr
Til butik
Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080 billede

Produktinformation

Tapo C400 KIT V26 Netværksovervågningskamera med solpanel Opdag sikkerhed på et helt nyt niveau med Tapo C400 KIT V26 netværksovervågningskameraet. Dette udendørs kamera leverer klar video i høj opløsning på 1920 x 1080, hvilket sikrer, at ingen detaljer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværkskamera
EAN: 8885021371283
Varenr.: 115274
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo C400 KIT - udendørs IP-kamera 1080p med solpanel
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Tapo C400 KIT - udendørs IP-kamera 1080p med solpanel billede

Produktinformation

Udendørs overvågningskamera til sikkerhed omkring hjemmetTP-Link Tapo C400 KIT er et trådløst udendørs IP-kamera i boksform, der leverer Full HD 1080p-video. Sættet er vejrbestandigt med IP65 og kan monteres på væggen. Med tovejssamtale kan du både høre og tale gennem kameraet, og en indbygget sirene på 70 dB kan hjælpe med at afskrække uønskede gæster. Nattesyn i farver op til 10 m og WDR sikrer klare optagelser, selv i udfordrende lys.Fleksibel strøm og smart registreringKameraet kører på batteri og kan forsynes via det medfølgende solpanel, så du slipper for kabler. Human detection registrerer personer og kan sende snapshot-alarmer via appen. Optagelser kan lagres på microSD-kort op til 512 GB (kort medfølger ikke). Trådløs forbindelse via Wi‑Fi gør installationen enkel, og reset-knap giver hurtig nulstilling ved behov.Type: IP-overvågningskamera til udendørs brugVideoopløsning: 1920 × 1080 (1080p), 15 fps, H.264Synsvinkler: 116,7° diagonal, 99,7° vandret, 53,8° lodretNattesyn: Op til 10 m, 2 LED (IR/laser), farvenattesynLyd: Indbygget mikrofon og højttaler (2-vejs)Vejrbestandighed: IP65Strøm: Batteri og solpanel; DC 5 V / 1 ATrådløs: Wi‑Fi 802.11b/g/nSikkerhed: WPA/WPA2-PSK, SSL/TLS, 128-bit AESUnderstøttede OS (app): Android 7.0, iOS 11.0 eller nyereMål (B × H × D): 8,1 × 5,83 × 4,8 cmDriftstemp.: −20 – 45 °CLagring: microSD op til 512 GBMontering: Væg...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.7g
EAN: 8885021371283
Varenr.: 2123876
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo C400 KIT - udendørs IP-kamera 1080p med solpanel
-2%579 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK446 kr446 krKøb
2Ultrashop519 kr519 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080

PriceData har fulgt prisen på Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080 i 120 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 448 kr.

Den nuværende pris på 446 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tapo C400 KIT Netværksovervågningskamera med solpanel Udendørs 1920 x 1080 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026446 kr73 kr (14%)
25. maj 2026519 kr40 kr (7%)
24. maj 2026559 kr40 kr (8%)
23. maj 2026519 kr117 kr (29%)
20. maj 2026402 kr5 kr (1%)
4. maj 2026397 kr2 kr (1%)
3. maj 2026395 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026397 kr102 kr (20%)
19. apr. 2026499 kr53 kr (12%)
16. apr. 2026446 kr13 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret