Gå til hovedindhold

Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape

TesaKablerEAN: 4042448913869
Pris fra 164 krtil 398,15 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 234,15 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape
164 kr
Til butik
Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Indpakningsprodukter
Farve: 1
Artikel nr.: 06400-00001-03
EAN: 4042448913869
Varenr.: 1416395
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa tapedispenser til 50 mm pakketape
169 kr
Til butik
Tesa tapedispenser til 50 mm pakketape billede

Produktinformation

Tapedispenser til pakkebånd 50 mm nem og effektiv påføring Denne tapedispensers robuste design gør det nemt at håndtere og påføre pakkebånd på opgaver, hvor hurtighed og præcision er vigtig. Dispenseren er ideel til både professionelt brug og hjemmeproje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: red/blue
Størrelse: 50 mm
EAN: 4042448913869
Varenr.: 881880200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa 6400 hånddispenser
170 kr
Til butik
tesa 6400 hånddispenser billede

Produktinformation

tesa® 6400 hånddispenser er et robust, industrielt værktøj, som kan tage tesa® tape med en bredde på op til 50 mm. Den har et særligt beskyttelsessystem med bladafskærmning. Meget robust på grund af den stabile metalramme - Bladet kan trækkes tilbage til sikker brug (beskyttelse mod skader) - Håndtag af blød gummi, der giver et sikkert og behageligt greb - Justerbar spændingskontrol - Gummirulle giver nem påføring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: tesa
Kategori: Tape lim
Artikel nr.: 06400-00001-02
EAN: 4042448913869
Varenr.: 2693741
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa tapedispenser til 50 mm pakketape
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tesa 6400 Dispenser Blå Rød
197 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa tapedispenser til 50 mm pakketape
229 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa tapedispenser til 50 mm pakketape
235 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tapedispenser Pakke Tesa 50 mm M/bremse
249,69 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tapedispenser tesa-Comfort, 25-50 mm tape
256,88 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa hånddispenser t/kartonlukning, comfort
283,75 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tapedispenser m/bremse
-14%398,15 kr
Før 464,73 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
2LavprisVærktøj169 kr169 krKøb
3Proshop DK170 kr209 krKøb
4Greenline189 kr189 krKøb
5CompuMail DK197 kr197 krKøb
6CompletVVS229 kr229 krKøb
7BilligVVS DK235 kr235 krKøb
8Hertels Boresko249,69 kr249,69 krKøb
9Nova Nordic A/S256,88 kr256,88 krKøb
10Globaltools.dk283,75 kr283,75 krKøb
11RedOffice Konpap398,15 kr398,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape

PriceData har fulgt prisen på Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape i 133 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Tapedispenser tesa® 6400 - passer til tapebredde op til 50 mm - leveres uden tape de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026164 kr4 kr (2%)
16. maj 2026168 kr1 kr (1%)
11. maj 2026169 kr1 kr (1%)
20. jan. 2026170 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret