Gå til hovedindhold

No brand Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m

No brandKontortapeEAN: 5706461109966
Pris fra 73 krtil 186,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 113,25 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 15. maj

Sammenlign priser på Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tape-Asbest - Tape med tekst
73 kr
Til butik
Tape-Asbest - Tape med tekst billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skilte & sikkerhedsmærkning
Farve: 1
Artikel nr.: 6440029500
EAN: 5706461109966
Varenr.: 24156933
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter
139 kr
Til butik
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Asbest advarselstape tydelig markering og sikker forsegling Med denne gule asbest advarselstape kan du effektivt markere områder med asbestfare samt forsegle og mærke affald korrekt. Den klare, sorte tekst sikrer høj synlighed, så risikoen for kontakt mi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Udstyr
Farve: yellow/black
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 5706461109966
Varenr.: 882070243
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter
152 kr
Til butik
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: yellow/black
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 5706461109966
Varenr.: 882070243
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter
159 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Advarselstape, Asbest, 50 mm, 66 meter
175 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m
186,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
2CompletVVS139 kr139 krKøb
3LavprisVærktøj152 kr152 krKøb
4LavprisEl159 kr159 krKøb
5Greenline169 kr169 krKøb
6BilligVVS DK175 kr175 krKøb
7Globaltools.dk186,25 kr186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m

PriceData har fulgt prisen på Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m i 170 dage. Laveste pris i perioden er 67,02 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Tape med Asbest tekst, gul / sort - 50 mm x 66 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202673 kr1,75 kr (2%)
23. maj 202671,25 kr1,75 kr (2%)
22. maj 202673 kr1,75 kr (2%)
17. maj 202671,25 kr2,25 kr (3%)
15. maj 202669 kr2,25 kr (3%)
1. maj 202671,25 kr2,25 kr (3%)
30. jan. 202669 kr
23. jan. 202668,75 kr
16. jan. 202668,19 kr
13. jan. 202668,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret