Gå til hovedindhold

Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose

Tangle TeezerKamme og børsterSmertefri børstning med beskyttelseslågDaglig hårbørstning og styling på fartenEAN: 5060173373979

Kompakt hårbørste med beskyttelseslåg til både vådt og tørt hår. Smertefri glitning med unikke to-længde børstehår for alle hårtyper. Læs mere

Pris fra 97 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tangle Teezer Hairbrushes, 0.2 Kg
97 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tangle Teezer Glattebørste Compact Styler Luxe Gold Rose
116 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tangle Teezer Compact Rose Gold Luxe
-25%125 kr
Før 166 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tangle Teezer Compact Rose Gold Brush
-20%125 kr
Før 157 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tangle Teezer Compact Styler Brush - Rose Gold Luxe
-25%141,75 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold
-18%147 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tangle Teezer - Compact Rose Gold Ivory - Hårbørste
149,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Tangle Teezer Compact Styler Ivory Rose Gold 1 pcs
168 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3Bangerhead DK125 kr125 krKøb
4Cocopanda DK125 kr125 krKøb
5NiceHair.dk141,75 kr141,75 krKøb
6Teknikproffset DK147 kr196 krKøb
7Gucca.dk149,95 kr149,95 krKøb
8NordicFeel DK168 kr168 krKøb
9Lyko DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Tangle Teezer Compact Styler Hårbørste Rose Gold

Tangle Teezer

Kompakt hårbørste med beskyttelseslåg til både vådt og tørt hår. Smertefri glitning med unikke to-længde børstehår for alle hårtyper.

• Daglig hårbørstning og styling på farten
• Smertefri børstning med beskyttelseslåg

Beskrivelse

Tangle Teezer Compact Styler er en revolutionerende hårbørste designet til moderne kvinder på farten. Med sin kompakte størrelse og smarte beskyttelseslåg passer den perfekt i enhver håndtaske. Børstens unikke to-længde tænder kombinerer lange tænder der løsner filter med korte tænder der udjævner hårkutikulaerne for et sundt, glansfuldt resultat. Teknologien sikrer smertefri glitning gennem både vådt og tørt hår uden at skade eller trække. Den ergonomiske form gør den nem at holde og bruge, mens de bløde pigge giver en masserende følelse mod hovedbunden. Perfekt til daglig brug, rejser og touch-ups gennem dagen for alle hårtyper og teksturer.

Specifikationer

Brug:Vådt og tørt hår
Hårtype:Alle hårtyper og teksturer
Materiale:Blød plastik med ergonomisk greb
Størrelse:Kompakt rejsevenlig størrelse
Beskyttelse:Aftageligt beskyttelseslåg inkluderet
Børstehår:To-længde tænder i forskellige størrelser

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan Tangle Teezer Compact Styler bruges på vådt hår?

Ja, børsten er designet til brug på både vådt og tørt hår. De specielle tænder glider smertefrit gennem vådt hår uden at trække eller skade.

Hvad er forskellen på de lange og korte tænder?

De lange tænder løsner forsigtigt hårfilter, mens de korte tænder udjævner hårkutikulaerne for at give håret glans og en glat finish.

Følger der et beskyttelseslåg med børsten?

Ja, Compact Styler kommer med et smart aftageligt beskyttelseslåg der holder børsten ren og beskytter tænderne i tasken.

Er børsten egnet til alle hårtyper?

Ja, Tangle Teezer Compact Styler er udviklet til at fungere effektivt på alle hårtyper - fra fint til tykt hår og alle teksturer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose

PriceData har fulgt prisen på Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose i 180 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Tangle Teezer On-The-Go Compact Styler Ivory Rose Gold Ivory Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202697 kr17 kr (15%)
27. maj 2026114 kr2 kr (2%)
24. maj 2026116 kr14 kr (14%)
23. maj 2026102 kr3 kr (3%)
22. maj 2026105 kr6 kr (6%)
20. maj 202699 kr2 kr (2%)
16. maj 202697 kr1 kr (1%)
14. maj 202698 kr12 kr (11%)
9. maj 2026110 kr3 kr (3%)
1. maj 2026107 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret