Gå til hovedindhold

HENKEL Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter

HENKELRedskaberEAN: 4015000866811
Pris fra 205 krtil 250 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter
205 kr
Til butik
Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter billede

Produktinformation

Dispenser med 100 stk. servietter til rengøring af emner før plastsvejsning af materialerne PP, PE, PVDF og PBDVGW godkendtDW 5290 BR 0464

Produktspecifikationer

Mærke: Tangit
Kategori: vvs
EAN: 4015000866811
Varenr.: 061713001
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tangit afrensningsservietter - dispenser med 100 stk. servietter
250 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter
250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk205 kr205 krKøb
2CS MEGASTORE DK250 kr289 krKøb
3Elvvs.dk250 kr250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter

PriceData har fulgt prisen på Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter i 167 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 253 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 15% over normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Tangit afrenseserviet dispenser med 100 stk. servietter til produkter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026205 kr45 kr (18%)
22. maj 2026250 kr45 kr (22%)
24. apr. 2026205 kr48 kr (19%)
23. apr. 2026253 kr48 kr (23%)
28. mar. 2026205 kr13 kr (6%)
27. mar. 2026218 kr13 kr (6%)
22. mar. 2026205 kr13 kr (6%)
21. mar. 2026218 kr13 kr (6%)
13. mar. 2026205 kr60 kr (41%)
8. mar. 2026145 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret