Gå til hovedindhold

Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram

UrtekramTandpastaEAN: 5765228837818
Pris fra 16 krtil 37 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Urtekram Eucalyptus Toothpaste 75 ml
-60%16 kr
Før 40 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Urtekram Eucalyptus Toothpaste 75 ml billede

Produktinformation

Urtekram Eucalyptus Toothpaste er en lækker tandpasta med en frisk smag af eucalyptus. Den renser effektivt tænderne, uden brug af syntetiske ingredienser, og efterlader dig med en frisk ånde. Den giver en blid skum, som skåner de følsomme slimhinder mod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Toothpaste
EAN: 5765228837818
Varenr.: 49360
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Urtekram Eucalypt Toothpaste 75 ml
29 kr
Til butik
Urtekram Eucalypt Toothpaste 75 ml billede

Produktinformation

Tandpaste med en forfriskende smag. Renser effektivt. Indeholder aloe vera, myrra og magnoliabarkekstrakt, der er med til at beskytte tandkødet og bibeholde en god mundhygiejne. Indeholder ingredienser af 100 % naturlig oprindelse. Urtekram Eucalypt Toothpaste 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Tandpasta
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 1083781
EAN: 5765228837818
Varenr.: 1374-198-0075
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Urtekram Eucalyptus tandpasta - 75 ml.
-25%29,95 kr
Før 39,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Urtekram Eucalyptustandpasta • 75 ml.
-10%35,95 kr
Før 39,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk16 kr16 krKøb
2Lyko DK29 kr29 krKøb
3Duft og Natur29,95 kr29,95 krKøb
4Helsegrossisten.dk35,95 kr35,95 krKøb
5Økologisk-Supermarked37 kr37 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram

PriceData har fulgt prisen på Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram i 177 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tandpasta eucalyptus uden fluor - 75 ml - Urtekram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202616 kr12 kr (43%)
25. maj 202628 kr1 kr (3%)
21. apr. 202629 kr
17. apr. 202628,48 kr3,35 kr (13%)
10. apr. 202625,13 kr3,87 kr (13%)
9. apr. 202629 kr4,05 kr (16%)
5. apr. 202624,95 kr4,05 kr (14%)
4. apr. 202629 kr4,05 kr (16%)
2. apr. 202624,95 kr4,05 kr (14%)
31. mar. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret