Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml

EL-GrossistenRedskaberEAN: 4975364067302
Pris fra 229 krtil 603 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 374 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tajima Convoy-Super12 fugepistol
-27%229 kr
Før 313,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tajima Convoy-Super12 fugepistol billede

Produktinformation

Dette særlige tætningsprodukt er udviklet med henblik på både hastighed og effektivitet, hvilket gør det til et fremragende valg for både erfarne fagfolk og entusiastiske DIY-entusiaster. Indholdet i en imponerende 4310 ml beholder sikrer, at der er rigel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tajima
Kategori: Fugemasse og skum
EAN: 4975364067302
Varenr.: 226034
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tajima Convoy-Super12 fugepis
278,78 kr
Til butik
Gå til Mal og Spar
TrustScore 5 ud af 54,8
Irion Fugepistol Professionel
299 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tajima Convoy-Super12 fugepistol, 310 ml
313 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml
603 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk229 kr229 krKøb
2EL-GROSSISTEN278,78 kr278,78 krKøb
3Mal og Spar299 kr299 krKøb
4WATTOO.DK313 kr313 krKøb
5CS MEGASTORE DK603 kr642 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml

PriceData har fulgt prisen på Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 186,25 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Tajima Convoy-Super12 Fugepistol til 310ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026229 kr49,78 kr (18%)
30. maj 2026278,78 kr49,78 kr (22%)
23. maj 2026229 kr49,78 kr (18%)
22. maj 2026278,78 kr49,78 kr (22%)
15. maj 2026229 kr49,78 kr (18%)
14. maj 2026278,78 kr49,78 kr (22%)
11. maj 2026229 kr49,78 kr (18%)
7. maj 2026278,78 kr20,22 kr (7%)
6. maj 2026299 kr20,22 kr (7%)
23. apr. 2026278,78 kr20,22 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret