Gå til hovedindhold

Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097710905
Pris fra 8.179 krtil 8.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.918 kr 30. maj

Sammenlign priser på Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 256GB 12GB
8.179 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 256GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - Tablet - Android - 256 GB - 14.6" Dynamic AMOLED 2X (2960 x 1848) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - service ikke inkluderet - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X936BZSREUB
EAN: 8806097710905
Varenr.: 1003603019
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra X936 5G (256GB/Silver)
8.266 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra X936 5G (256GB/Silver) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra X936 5G (256GB/Silver)Uden abonnement.SIM-fri tablet — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097710905
Varenr.: Samsung Galaxy Tab S11 Ultra X936 5G (256GB/Silve
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv
-10%8.699 kr
Før 9.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv billede

Produktinformation

Fordele ved tablet til arbejde og underholdningSamsung Galaxy Tab S11 Ultra giver dig en stor 14,6" Dynamic AMOLED 2X‑skærm, der gør film, spil og multitasking levende og skarpt. Med 5G-forbindelse og Wi‑Fi 7 er du klar til lynhurtig streaming og sikre videosamtaler - hjemme, på farten eller på kontoret. Den medfølgende S Pen gør det nemt at tage noter, skitsere idéer og finjustere detaljer.Kraft og lagring til krævende opgaverTabletten er udstyret med en 8‑kerners processor med op til 3,73 GHz, 12 GB RAM og 256 GB intern lagerplads, så apps starter hurtigt og multitasking føles flydende. Har du brug for mere plads, kan du udvide med microSD-kort op til 2 TB. Et stort 11 600 mAh‑batteri leverer op til 23 timers videoafspilning og kan oplades via USB‑C med USB Power Delivery (20–45 W).Kameraer og smarte sensorerFang skarpe billeder med dobbelt bagkamera (13 MP + 8 MP) med blitz og 4K‑video ved 30 fps. Frontkameraet på 12 MP er oplagt til møder og selfies. Tabletten har fingeraftrykslæser samt sensorer som accelerometer, gyroskop og lyssensor, og understøtter GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou og QZSS til præcis positionering.Skærm: 37,1 cm (14,6") Dynamic AMOLED 2X, 2.960 × 1.848Processor: 8 kerner, boost op til 3,73 GHzHukommelse: 12 GB RAMLager: 256 GB, brugerhukommelse ca. 226,1 GBKortplads: microSD op til 2 TBMobilt netværk: 5G, 4G LTE‑TDD & LTE‑FDD, 3G UMTSWi‑Fi: Wi‑Fi 7/6E/6/5/4, Wi‑Fi DirectBluetooth: 5,4NFC: NejGPS-systemer: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSSKamera (bag): 13 MP + 8 MP, blitz, autofokusKamera (front): 12 MPVideo: Op til 3.840 × 2.160 ved 30 fpsBatteri: 11.600 mAh, videoafspilning op til 23 tOpladning: USB‑C, USB Power Delivery 20–45 WFunktioner: Fingeraftrykslæser, S Pen medfølgerMål: B × H × D: 32,63 × 20,85 × 0,...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablets
Vægt: 1.08g
EAN: 8806097710905
Varenr.: 1971903
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv
-10%8.719 kr
Før 9.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6 256GB 12GB
8.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.179 kr8.179 krKøb
2Salgsbutikken.dk8.266 kr8.266 krKøb
3Boligcenter DK8.699 kr8.699 krKøb
4Vivas DK8.719 kr8.798 krKøb
5Ultrashop8.999 kr8.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv

PriceData har fulgt prisen på Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 7.918 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 8.341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.104 kr.

Den nuværende pris på 8.179 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 5G, 12 GB/256 GB, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20268.179 kr174 kr (2%)
1. jun. 20268.005 kr87 kr (1%)
31. maj 20268.092 kr174 kr (2%)
30. maj 20267.918 kr174 kr (2%)
29. maj 20268.092 kr174 kr (2%)
27. maj 20267.918 kr155 kr (2%)
24. maj 20268.073 kr91 kr (1%)
23. maj 20267.982 kr284 kr (3%)
22. maj 20268.266 kr284 kr (4%)
20. maj 20267.982 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret