Gå til hovedindhold

Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097706991
Pris fra 5.864 krtil 12.593 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 6.729 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5864 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S11 11" 256GB 12GB
5.864 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 11" 256GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 - Tablet - Android - 256 GB - 11" Dynamic AMOLED 2X (2560 x 1600) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - service ikke inkluderet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X736BZAPEUB
EAN: 8806097706991
Varenr.: 1003598351
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S11 11 256GB 12GB
6.789 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 11 256GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 5G LTE-TDD LTE-FDD Oplev en ny standard for mobil underholdning med Samsung Galaxy Tab S11. Denne imponerende tablet har en generøs skærmstørrelse på 279 cm (11 tommer) og leverer skarpe billeder og en fantastisk visuel oplevelse. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097706991
Varenr.: 110937
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå
-29%8.499 kr
Før 11.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 5G. Skærm diagonal: 27,9 cm (11"), Skærmopløsning: 2560 x 1600 pixel. Intern lagerkapacitet: 256 GB. Intern hukommelse: 12 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 13 MP, Bagkamera type: Enkelt kamera, Front kamera opløsning (numerisk): 12 MP, Front kamera. Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax). Assisteret GPS (A-GPS). Indbygget kortlæser. Vægt: 469 g. Produktfarve: GråDisplayPaneltype: AMOLEDSkærm diagonal: 27,9 cm (11")Skærmopløsning: 2560 x 1600 pixelVis antal farver: 16 millioner farverVis navn til markedsføring af teknologi: Dynamic AMOLED 2XProcessorProcessor boost frekvens: 3,73 GHzProcessorkerner: 8HukommelseIntern hukommelse: 12 GBLagringIndbygget kortlæser: JaIntern lagerkapacitet: 256 GBKompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)Lagermedie: FlashMaksimal størrelse på hukommelseskort: 2 TBKameraAutofokus: JaBagerste kamera opløsning (numerisk): 13 MPBagkamera flash: JaBagkamera type: Enkelt kameraFront kamera: JaFront kamera opløsning (numerisk): 12 MPMaksimal videoopløsning: 3840 x 2160 pixelVideo capture hastighed: 30 fpsNetværk3G standard: UMTS...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 0.78g
EAN: 8806097706991
Varenr.: 1941683
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå
-29%8.519 kr
Før 12.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy Tab S11 5G (256GB) - Gray
8.741 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S11 5g 12gb 11 tommer 256gb Grå
-0%9.041 kr
Før 9.041,02 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 5G 256GB/12GB - Grey
9.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S11 5G 256GB (gray)
9.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 5G 256 GB - Gray Samsung
12.593 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.864 kr5.864 krKøb
2Ultrashop6.789 kr6.789 krKøb
3Boligcenter DK8.499 kr8.499 krKøb
4Vivas DK8.519 kr8.588 krKøb
5CS MEGASTORE DK8.741 kr8.741 krKøb
6Dustin DK9.041 kr9.127,25 krKøb
7Proshop DK9.499 kr9.499 krKøb
8Komplett DK9.499 kr9.499 krKøb
9Teknikproffset DK12.593 kr12.652 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå

PriceData har fulgt prisen på Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.864 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 7.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.664 kr.

Den nuværende pris på 5.864 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G, 11" AMOLED, 256 GB, 12 GB RAM, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.864 kr925 kr (14%)
22. maj 20266.789 kr925 kr (16%)
7. maj 20265.864 kr9 kr (0%)
6. maj 20265.873 kr246 kr (4%)
30. apr. 20266.119 kr960 kr (14%)
29. apr. 20267.079 kr960 kr (16%)
28. apr. 20266.119 kr255 kr (4%)
13. mar. 20266.374 kr77 kr (1%)
12. mar. 20266.451 kr306 kr (5%)
11. feb. 20266.757 kr298 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret