Gå til hovedindhold

Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue

OnePlusTabletcomputereEAN: 6921815629139
Pris fra 1.415 krtil 2.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 704 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1415 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OnePlus Pad Lite 11" 128GB 8GB
1.415 kr
Til butik
OnePlus Pad Lite 11" 128GB 8GB billede

Produktinformation

OnePlus Pad Lite - Tablet - OxygenOS 15.0.1 - 128 GB - 11" (1920 x 1200) - aero blue

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Artikel nr.: 5511100591
EAN: 6921815629139
Varenr.: 1003508978
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue
1.531 kr
Til butik
Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue billede

Produktinformation

Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero BlueUden abonnement.SIM-fri tablet — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Tablets
EAN: 6921815629139
Varenr.: Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aer
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OnePlus Pad Lite 11 128GB 8GB
1.739 kr
Til butik
OnePlus Pad Lite 11 128GB 8GB billede

Produktinformation

OnePlus Pad Lite 11 128GB 8GB Bl Oplev den imponerende OnePlus Pad Lite 11, en tablet designet til både arbejde og underholdning. Med 128GB intern hukommelse og 8GB RAM får du masser af plads og hastighed til at håndtere alle dine apps og multitasking-beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Kategori: Stylus Penne & Touchpenne
EAN: 6921815629139
Varenr.: 114825
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus Pad Lite 128GB/8GB 4G - Aero Blue
1.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Android tablet OnePlus Pad Lite 11" 128 GB/8 GB - blå
-28%2.099 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Android tablet OnePlus Pad Lite 11" 128 GB/8 GB - blå
-27%2.119 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.415 kr1.415 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.531 kr1.531 krKøb
3Ultrashop1.739 kr1.739 krKøb
4Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb
5Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
6Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue

PriceData har fulgt prisen på Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.415 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.541 kr.

Den nuværende pris på 1.415 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Tablet OnePlus Pad Lite 11 8GB RAM 128GB LTE - Aero Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.415 kr25 kr (2%)
29. maj 20261.440 kr42 kr (3%)
27. maj 20261.482 kr42 kr (3%)
14. maj 20261.440 kr91 kr (6%)
13. maj 20261.531 kr91 kr (6%)
29. apr. 20261.440 kr59 kr (4%)
28. apr. 20261.499 kr59 kr (4%)
17. apr. 20261.440 kr59 kr (4%)
7. apr. 20261.499 kr32 kr (2%)
1. apr. 20261.531 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret