Gå til hovedindhold

Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey)

LenovoTabletcomputereEAN: 0198154670764
Pris fra 1.043 krtil 1.279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 938 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1043 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tab ZAEH 10.1" 4GB 64GB Grå
1.043 kr
Til butik
Lenovo Tab ZAEH 10.1" 4GB 64GB Grå billede

Produktinformation

Lenovo Tab - ZAEH - Tablet - Android 14 eller senere - 4 GB Ram - 64 GB eMMC - 10.1" IPS (1920 x 1200) - microSD indgang - Luna grey

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZAEH0040PL
EAN: 0198154670764
Varenr.: 1002963785
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tab ZAEH - tablet - Android 14 or later - 64 GB - 10.1"
1.145 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo TAB 10,1 64 GB Graphite Tablet (ZAEH0040PL)
1.146 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey)
1.219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey)
1.239 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Tab ZAEH 10.1 4GB 64GB Grå
1.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.043 kr1.043 krKøb
2Proshop DK1.145 kr1.145 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.146 kr1.146 krKøb
4Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
5Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb
6Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey)

PriceData har fulgt prisen på Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 907 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.015 kr.

Den nuværende pris på 1.043 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Tablet Lenovo Tab 10,1" Helio G85 4/64 GB Wi‑Fi Android 14 (Luna Grey) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.043 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.042 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.039 kr32 kr (3%)
15. maj 20261.007 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.005 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.007 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.008 kr110 kr (10%)
9. maj 20261.118 kr79 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret