Gå til hovedindhold

Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue

LenovoTabletcomputereEAN: 0198156423306
Pris fra 1.161 krtil 1.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.084 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1161 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tab ZAEH 10.1" 4GB 128GB Blå
1.161 kr
Til butik
Lenovo Tab ZAEH 10.1" 4GB 128GB Blå billede

Produktinformation

Lenovo Tab - ZAEH - Tablet - Android 14 eller senere - 4 GB Ram - 128 GB eMMC - 10.1" IPS (1920 x 1200) - microSD indgang - Polar blue

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZAEH0175PL
EAN: 0198156423306
Varenr.: 1003098545
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tab ZAEH - tablet - Android 14 or later - 128 GB - 10.1"
1.205 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue
-11%1.259 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue billede

Produktinformation

En alsidig Android‑tablet til hverdag og underholdningLenovo Tab i farven Polar Blue er en let og slank 10,1" tablet, der gør streaming, surfing og let arbejde nemt. IPS‑skærmen på 25,6 cm leverer WUXGA‑opløsning (1.920 × 1.200) i 16:10-format med op til 400 cd/m² lysstyrke, så film, serier og spil står skarpt. Med 128 GB lagerplads og mulighed for microSD kan du gemme apps, billeder og dokumenter til daglig brug.Ydelse og forbindelser du kan regne medDen octa‑core MediaTek Helio G85 kombineret med 4 GB LPDDR4x RAM giver en glidende Android 14‑oplevelse. Wi‑Fi 5 og Bluetooth 5.3 sørger for stabil trådløs forbindelse til hjemmenetværk og tilbehør, og USB‑C gør opladning og dataoverførsel enkelt. Indbyggede stereohøjttalere og mikrofon gør videoopkald behagelige, mens 5 MP frontkamera og 8 MP bagkamera klarer fotos og scanning af dokumenter.Skærm: 10,1" IPS, 1.920 × 1.200, 16:10, 60 Hz, 400 cd/m²Processor: MediaTek Helio G85, 8 kerner, 1,8 GHzHukommelse: 4 GB LPDDR4xLager: 128 GB eMMC, microSD-understøttelse, kortlæser integreretTrådløst: Wi‑Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5,3Navigation: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDouKamera: 8 MP bagkamera, 5 MP frontkameraLyd: 2 indbyggede højttalere, mikrofonTilslutninger: 1 × USB‑C (USB 2.0), kombineret hovedtelefon/mikrofonstikBatteri: 5.100 mAh, Li‑PoDesign: Slate-formfaktor, farve Polar BlueMål og vægt: 23,57 × 15,45 × 0,75 cm; 0,425 kgStyresystem: Android 14...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablets
Vægt: 0.82g
EAN: 0198156423306
Varenr.: 1887608
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue
-10%1.279 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lenovo Tab ZAEH 10.1" 4GB 128GB Blå
1.299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Tab ZAEH 10.1 4GB 128GB Blå
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.161 kr1.161 krKøb
2Proshop DK1.205 kr1.205 krKøb
3Boligcenter DK1.259 kr1.259 krKøb
4Vivas DK1.279 kr1.358 krKøb
5Salgsbutikken.dk1.299 kr1.299 krKøb
6Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue

PriceData har fulgt prisen på Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue i 181 dage. Laveste pris i perioden er 981 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.149 kr.

Den nuværende pris på 1.161 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Tablet Lenovo Tab 10,1" 4 GB/128 GB Wi‑Fi Android 14 - Polar Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.161 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.158 kr36 kr (3%)
23. maj 20261.194 kr36 kr (3%)
22. maj 20261.158 kr36 kr (3%)
20. maj 20261.194 kr3 kr (0%)
18. maj 20261.197 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.194 kr7 kr (1%)
15. maj 20261.201 kr54 kr (5%)
14. maj 20261.147 kr58 kr (5%)
12. maj 20261.205 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret