Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052990412
Pris fra 194 krtil 256,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62,25 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 9. mar.

Sammenlign priser på TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA trim dn15 vinkelløb. - returkobling kan forind./afspærres, erstat 405161004
194 kr
Til butik
TA trim dn15 vinkelløb. - returkobling kan forind./afspærres, erstat 405161004 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 50009115
EAN: 4024052990412
Varenr.: 3741378
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA TRIM returkobling vinkelløbende 1/2"
194 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA TRIM returkobling 1/2" med forskruning, forudstilling, afspærring
199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA TRIM returkobling 1/2" med forskruning, forudstilling, afspærring
202 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TA TRIM DN15 vinkelløbende returkobling, forindstilling, afspæring
207,35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA TRIM returkobling 1/2" med forskruning, forudstilling, afspærring
219 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres
256,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
2Proshop DK194 kr233 krKøb
3BilligVVS DK199 kr199 krKøb
4LavprisVVS202 kr202 krKøb
5EL-GROSSISTEN207,35 kr207,35 krKøb
6CompletVVS219 kr219 krKøb
7vvsfittings.dk256,25 kr256,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres

PriceData har fulgt prisen på TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for TA TRIM Returkobling DN15. 1/2''. Vinkelløb. Som kan forindstilles og afspærres de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026194 kr8 kr (4%)
30. maj 2026186 kr11 kr (6%)
26. maj 2026175 kr2 kr (1%)
24. maj 2026177 kr2 kr (1%)
17. maj 2026175 kr2 kr (1%)
16. maj 2026177 kr2 kr (1%)
12. maj 2026175 kr2 kr (1%)
11. maj 2026177 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026175 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026172 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret