Gå til hovedindhold

IMI Hydronic TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30

IMI HydronicSanitetEAN: 4024052337057
Pris fra 504 krtil 713,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 209,75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA termostat 2M TRV 300 20-50°C
504 kr
Til butik
IMI Hydronic TA termostat 2M TRV 300 20-50°C billede

Produktinformation

Disse termostater monteres på radiatorventiler og er pålidelige, nøjagtige og holdbare. Højere lukkekraft, lavere vedligeholdelsesomkostninger og problemfri funktion. M30 gevind.

Produktspecifikationer

Mærke: IMI Hydronic
Kategori: Radiatorer og ventiler
Artikel nr.: 50364201
EAN: 4024052337057
Varenr.: 2898611
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
TA termostat 20-50 g. 2m
538 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30
538 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ta Følerelement 20-50 Gr - M/fjernf. T/dykrør 2,0 M
564 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50°
713,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK504 kr543 krKøb
2WATTOO.DK538 kr538 krKøb
3Elvvs.dk538 kr538 krKøb
4CS MEGASTORE DK564 kr603 krKøb
5vvsfittings.dk713,75 kr713,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30

PriceData har fulgt prisen på TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30 i 155 dage. Laveste pris i perioden er 417 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 20-50 ° til M30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026504 kr20 kr (4%)
20. jan. 2026484 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026483 kr66 kr (16%)
31. dec. 2025417 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret