Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052946914
Pris fra 187 krtil 464 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TRV-3 3/8" radiatorventil til ventilsystem, vinkelløbende
187 kr
Til butik
IMI TRV-3 3/8" radiatorventil til ventilsystem, vinkelløbende billede

Produktinformation

Dette er en ekstremt fleksibel og yderst robust termostatventil, som hovedsageligt anvendes på radiatorer i varmeanlæg. Denne type TRV-3 benyttes til ventilsystemer

Produktspecifikationer

Kategori: Varme & styring
Farve: silver
Størrelse: DN10 / 3/8"
EAN: 4024052946914
Varenr.: 403405003
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TRV-3 3/8" radiatorventil til ventilsystem, vinkelløbende
211 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg
211 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg
253,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA TRV-3 DN10 Om Vink ventilsy - Ventilsystem til 2-strengsanlæg
464 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK187 kr187 krKøb
2LavprisVVS211 kr211 krKøb
3Elvvs.dk211 kr211 krKøb
4vvsfittings.dk253,75 kr253,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK464 kr533 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg

PriceData har fulgt prisen på TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for TA Calypso TRV-3 radiatorventil DN10. M22x1,5. Omvendt vinkel til 2-strengsanlæg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026187 kr11 kr (6%)
16. maj 2026198 kr11 kr (6%)
27. feb. 2026187 kr11 kr (6%)
26. feb. 2026198 kr11 kr (6%)
23. feb. 2026187 kr7 kr (4%)
5. feb. 2026194 kr5 kr (3%)
4. feb. 2026199 kr5 kr (3%)
1. feb. 2026194 kr5 kr (3%)
7. jan. 2026189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret