Gå til hovedindhold

T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro

GlobalBelysningEAN: 6410014507398
Pris fra 172 krtil 229 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global XTS 39-3 T-stykke 230V, 3-faset, venstre, hvid
172 kr
Til butik
Global XTS 39-3 T-stykke 230V, 3-faset, venstre, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: ON THE SPOT
Kategori: Andre El-artikler
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-19170393
EAN: 6410014507398
Varenr.: 3332529
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Global 3F T-stykke, hvid, venstre
187 kr
Til butik
Global 3F T-stykke, hvid, venstre billede

Produktinformation

Fleksibelt strømskinnesystem til boligen Et strømskinnesystem er den perfekte løsning, hvis du ønsker en fleksibel og stilfuld belysning i hjemmet. Med dette system kan du nemt tilpasse lyset til rummets indretning og dine behov uanset om det er i stuen,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Global
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
EAN: 6410014507398
Varenr.: 4245500455
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global T-Stykke Xts 39-3 3F Venstre Hv
187,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global t-stykke xts 39-3 3f venstre hv
192,5 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F T-stykke, hvid, venstre
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro
202 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global T-stykke 3-faset Venste Udvendig Hvid
205 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F T-stykke, hvid, venstre
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F T-stykke, hvid, venstre
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
2LavprisEl187 kr187 krKøb
3Billigelogvvs.dk187,62 kr187,62 krKøb
4MaintainIt192,5 kr192,5 krKøb
5LampeGuru.dk199 kr199 krKøb
6WATTOO.DK202 kr202 krKøb
7Elvvs.dk205 kr205 krKøb
8Greenline219 kr219 krKøb
9BilligVVS DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro

PriceData har fulgt prisen på T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro i 180 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for T-stykke venstre udvendigt (XTS39), hvid, 3-faset - GLOBAL Trac Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026172 kr6,13 kr (3%)
5. maj 2026178,13 kr6,13 kr (4%)
4. maj 2026172 kr5 kr (3%)
30. apr. 2026177 kr1,13 kr (1%)
21. mar. 2026178,13 kr8,87 kr (5%)
20. mar. 2026187 kr8,87 kr (5%)
17. mar. 2026178,13 kr8,87 kr (5%)
16. mar. 2026187 kr8,87 kr (5%)
4. mar. 2026178,13 kr8,87 kr (5%)
3. mar. 2026187 kr8,87 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret