Gå til hovedindhold

TBI T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør

TBIKablerEAN: 5711958000138
Pris fra 6,25 krtil 14,39 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 8,14 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6 kr 12. maj

Sammenlign priser på T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6.25 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
T-stykke plast 16mm
6,25 kr
Til butik
T-stykke plast 16mm billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: MG9
Kategori: t-stykke for kabelrør
EAN: 5711958000138
Varenr.: 5430000921
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
T-Stykke Plast 16Mm
6,55 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
T-stykke for 16 mm rør
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
T-stykke med muffer, 16 mm
7,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
T-Stykke 16 mm (5/8"), Hvid
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
T - Stykke plast 5/8 16mm
14,39 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
T - Stykke plast 5/8 16mm
14,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt6,25 kr6,25 krKøb
2Billigelogvvs.dk6,55 kr6,55 krKøb
3Greenline7 kr7 krKøb
4LavprisVVS7 kr7 krKøb
5WATTOO.DK7,5 kr7,5 krKøb
6BilligVVS DK8 kr8 krKøb
7EL-GROSSISTEN14,39 kr14,39 krKøb
8EL-NETSALG14,39 kr14,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør

PriceData har fulgt prisen på T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør i 130 dage. Laveste pris i perioden er 6 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 6,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for T-Stykke i plast til 16 mm (5/8") rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266,25 kr
12. maj 20266 kr
11. maj 20266,25 kr
24. apr. 20266 kr
23. apr. 20266,23 kr
2. mar. 20266 kr
1. mar. 20266,25 kr
7. feb. 20266 kr1 kr (14%)
6. feb. 20267 kr1 kr (17%)
1. feb. 20266 kr1 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret