Gå til hovedindhold

TBI "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid"

TBIKablerEAN: 5711958000138
Pris fra 6 krtil 14,39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 8,39 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
"T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid"
"T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid" billede

Produktinformation

T-stykke til samling af plastrør eller flexrør i el-installationer. T-stykket er uden indbygget modhage, så samlingerne skal fikseres med bøljer eller clips. Farve: Hvid Materiale: PVC Diameter: Ø16 mm

Produktspecifikationer

Mærke: TBI
Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 16 mm
EAN: 5711958000138
Varenr.: 5430000921
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
T-stykke plast 16mm
6,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
T-Stykke Plast 16Mm
6,55 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
T-stykke for 16 mm rør
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
T-Stykke 16 mm (5/8"), Hvid
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
T - Stykke plast 5/8 16mm
14,39 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
T - Stykke plast 5/8 16mm
14,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl6 kr6 krKøb
2MaintainIt6,25 kr6,25 krKøb
3Billigelogvvs.dk6,55 kr6,55 krKøb
4Greenline7 kr7 krKøb
5BilligVVS DK8 kr8 krKøb
6EL-GROSSISTEN14,39 kr14,39 krKøb
7EL-NETSALG14,39 kr14,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid"

PriceData har fulgt prisen på "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid" i 130 dage. Laveste pris i perioden er 6 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for "T-Stykke 16 mm (5/8""), Hvid" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266 kr
30. maj 20266,25 kr
12. maj 20266 kr
11. maj 20266,25 kr
24. apr. 20266 kr
23. apr. 20266,23 kr
2. mar. 20266 kr
1. mar. 20266,25 kr
7. feb. 20266 kr1 kr (14%)
6. feb. 20267 kr1 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret