Gå til hovedindhold

EL-Grossisten T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet

EL-GrossistenKablerEAN: 5740031808163

Sammenlign priser på T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet
58 kr
Til butik
T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet billede

Produktinformation

Sort vandtæt T-samledåse til ledninger til 3 leder. Med vippepaler for hurtig montering af ledninger. 0,5 ~ 2 mm². Ledningstykkelse: 4- 10 mm. Max. 32A. 3-ledet L/N/G Pålidelig og vandtæt T-samledåse til dine el-installationer Denne T-samledåse me

Produktspecifikationer

Kategori: Samlere & Ledning
EAN: 5740031808163
Varenr.: 12281
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
T-Samledåse til ledninger - 3-ledet, IP68 vandtæt, 230V, IP67
58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk58 kr58 krKøb
2EL-GROSSISTEN58 kr58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet

PriceData har fulgt prisen på T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 45,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for T-samledåse med quick connector - IP68 vandtæt, Sort, Til samling af ledninger, 3-ledet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202658 kr12,5 kr (27%)
27. maj 202645,5 kr12,5 kr (22%)
26. maj 202658 kr12,5 kr (27%)
23. maj 202645,5 kr12,5 kr (22%)
22. maj 202658 kr12,5 kr (27%)
8. maj 202645,5 kr12,5 kr (22%)
7. maj 202658 kr12,5 kr (27%)
30. apr. 202645,5 kr12,5 kr (22%)
29. apr. 202658 kr12,5 kr (27%)
1. apr. 202645,5 kr12,5 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret